Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rebif r
#1
Witam,
Powiedzcie mi bardzo prosze jakie macie doświadczenia z lekiem Rebif? Stosuje go dopiero od tygodnia i jestem pełna obaw... Płacz
Odpowiedz
#2
O Rebifie możesz poczytać w tym wątku: http://www.stwardnienierozsiane.info/for...php?tid=96
Odpowiedz
#3
Witaj , brałam rebif ok 3 lata , ogólnie ok , oczywiście po każdym zaszczyku gorączka , dreszcze ... Ale da się przeżyć . Najgorsze są zgrubienia po zaszczykach mam cały czas . A i siniaki długo się utrzymywały bynajmniej w moim przypadku , a miejsca iniekcji były ciepłe ... Pozdrawiam i powodzenia
Odpowiedz
#4
(15-01-2018, 00:33)Paulina90 napisał(a): Witam,
Powiedzcie mi bardzo prosze jakie macie doświadczenia z lekiem Rebif? Stosuje go dopiero od tygodnia i jestem pełna obaw... Płacz

Ja biorę już przeszło 3 lata. Miewałam na początku nieprzyjemne objawy grypopodobne (bóle mięśni, kości), mój neurolog podpowiedział mi, żebym brała apap przed zastrzykiem (ok.1/2 godz.), i że po ok. 1 - 2 miesiącach powinny mi te objawy ustąpić. Kilkakrotnie próbowałam zastrzyku bez apapu, no i niestety za każdym razem, kiedy robiłam próbę bez apapu objawy grypopodobne (dość silne) pojawiały się. Tak więc, praktycznie przez cały czas biorę apap przed zastrzykiem i dzięki temu nie mam tych przykrych objawów. Bo w moim przypadku były naprawdę silne i już nie mam chęci ryzykować.

Poza tym Rebif jest ok - najważniejsze, że działa Uśmiech

Powodzenia Uśmiech
Odpowiedz
#5
Witam
Biorę Rebif od sierpnia tego roku .
Mam dokładnie wszystkie objawy ktore dziewczyny wymieniają .
Dreszcze, goraczka, bóle mięśni , wypadające włosy , siniaki , zaczerwnienienia w miejscach podania zastrzyku , swędząca skóra ...
Próbowałam brać paracetamol pół godziny przed , pół godziny po , wcale i tak kombinowałam kiedy zadziała . Niestety akurat na mnie nie działa .
Wieszych efektów w samopoczuciu czy "zdrowotnych" póki co brak.
Rezonans wypada mi po roku od rzutu na maj.
Pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości