Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
karta parkingowa
#1
Uśmiech
jakie macie doświadczenia z kartą parkingowa?czy dają ją chorym na sm?od czego to zależy?
czy trzeba spełniać jakieś warunki?czy nie ma szans?
Odpowiedz
#2
Trzeba mieć umiarkowany lub znaczny stopień niepełnosprawności. Przy lekkim się nie należy. Ale i tak oceniają stan zdrowia. Ja mam umiarkowany stopień ale bez karty.
Odpowiedz
#3
Ja też mam stopień umiarkowany ale bez karty parkingowej. Ale w przyszłym roku kończy mi się orzeczenie i zobaczymy. Jednak to zależy od stanu zdrowia.
Odpowiedz
#4
(21-12-2017, 22:50)sloneczko25 napisał(a): Ja też mam stopień umiarkowany ale bez karty parkingowej. Ale w przyszłym roku kończy mi się orzeczenie i zobaczymy. Jednak to zależy od stanu zdrowia.

Cześć .Jak macie kartę parkingową to się płaci za parkowanie czy nie? Oczkopytam bo nie wiem
Odpowiedz
#5
Jak jest parking płatny to się płaci. Karta daje miejsce parkingowe jeżeli takowe jest. Teraz coś się pozmieniało odnośnie uprawnień do karty. Swego czasu przy lekkim stopniu też miałam prawo do karty.
Odpowiedz
#6
Teraz przy lekkim nie dają, przy umiarkowanym też nie koniecznie
Odpowiedz
#7
(24-09-2018, 15:31)hela napisał(a): Teraz przy lekkim nie dają, przy umiarkowanym też nie koniecznie

To komu dają? Uśmiechjak już z łóżka nie będzie można wstać to niech się wypchają jak takie sknery Oczko
Odpowiedz
#8
Narozdawali bezterminowych i teraz często używają ich np dzieci osób które dawno nie żyją, dlatego teraz się tak szczypią z tymi kartami


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#9
(24-09-2018, 17:26)hela napisał(a): Narozdawali bezterminowych i teraz często używają ich np dzieci osób które dawno nie żyją, dlatego teraz się tak szczypią z tymi kartami


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie wiedziałam.Zauważyłam ,że Ty Hela wszystko wiesz Oczkowięc jak coś to doradzisz każdemu Uśmiech,poinformujesz,pouczysz Uśmiechw pozytywnym znaczeniu Uśmiech
Odpowiedz
#10
Nie wiem wszystkiegoUśmiech na forum zawsze są osoby chętne do pomocy, myślę że taka suma doświadczeń nas wszystkich to naprawdę dużo, ja też kiedyś byłam nowa na forum i ktoś mi pomógł i napisał ciepłe słowoUśmiech staram się pomóc jeśli mogę, ale często też dowiaduje się czegoś nowego od innych użytkowników, każdy z nas ma inne doświadczenia, ich wymiana to świetna sprawa, chyba wszyscy dzięki temu lepiej rozumiemy to nasze smUśmiech ale się wyprodukowałamOczko


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości