Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy to sm?
#1
Witam wszystkich,
Nie mam z kim porozmawiać wiec zdecydowałam się napisać tutaj. Otóż mam problem z przetrzymywaniem moczy. Urolog skierował mnie do neurologa z dopiskiem SM. Oprócz tego mam chorobę hashimoto i lekka wadę wzroku. Czy któraś z was miała takie objawy ? Bardzo się boje. Mam 26 lat. Nie wiem jakie kroki zrobić następne. Od paru lat mam migreny. A jakieś 5 lat temu miałam wykonany rezonans który niczego nie wykazał. Co myślicie o tym ?
Odpowiedz
#2
Witaj Uśmiech problemy z pęcherzem oczywiście w sm występują ale szczerze mówiąc nie słyszałam żeby tylko na takiej podstawie u kogoś stwierdzono sm... skoro masz skierowanie do neurologa to idź i zobacz co ci powie.
Odpowiedz
#3
Dokładnie tak jak pisze Klaudia. Idź najpierw do neurologa
Odpowiedz
#4
Urolog chyba sie wypowiedział zbyt pochopnie, dobrze że Cię skierował do neuro, oni są specjalistami od naszej choroby, a z przetrzymywania lub nie trzymania moczu pewnie może być kilka przyczyn, tak poza tym to witaj i głowa do góryUśmiech będzie dobrzeUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#5
Zgadzam się z Dziewczynami, że podejrzenia urologa są trochę zbyt pochopne. Pewnie coś musiał wpisać, żeby w ogóle wystawić skierowanie do neurologa. Choć taki zapis na skierowaniu to tylko niepotrzebny stres dla pacjenta.
Z drugiej strony - dobrze, że lekarz jest czujny i wysyła na dodatkowe konsultacje, gdy cokolwiek budzi jego wątpliwości. Koniecznie pójdź do neurologa. Mam nadzieję, że w wynik konsultacji i ewentualnych badań będą dobre. Napisz koniecznie, gdy już będziesz po. A gdybyś miała jeszcze jakieś pytania czy wątplwiości, także śmiało pisz!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości