Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Początek SM ???
#11
No ale co wychodzi przy sm gdy bada neurolog??? Przy zginaniu mojej głowy gdy byłem zgarbiony czuje prąd w lędźwiach reszta odruchów jest Ok czy to nie wystarcza ten prąd idzie od dołu do góry i od góry do dołu tak mi się wydaje
Odpowiedz
#12
Chciałbyś żeby Ci po jednym objawie zdiagnozowali sm? Co wychodzi w badaniu zależy jaki jest stan neurologiczny pacjenta, Twój mówią że jest Ok, czemu sie tak boisz psychiatry, jeśli to nerwica to pewnie Ci pomoże


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#13
No tak tylko już ten prąd idzie mi co raz wyżej jak był w samym ledzwiu to już czuje ze dochodzi do odcinka piersiowego. Nasila się gdy mam zgięta głowę ku klatce piersiowej
Odpowiedz
#14
Kamil, napisałeś w pierwszym poście, że wykonywano Ci rezonans i jego wynik był dobry. To jest jedno z najważniejszych badań wykonywanych podczas diagnozowania SM. Nie masz też odchyleń w badaniach neurologicznych. I mnóstwie innych badań, które Ci wykonano. Warto żebyś zaufał lekarzom - oni naprawdę znają się na swojej pracy. Nerwica może dawać wiele somatycznych objawów, nie mniej niż inne choroby uprzykrzać życie. Zwłaszcza niezdiagnozowana i nieleczona. Wydaje mi się, że warto, żebyś skonsultował się z psychologiem lub psychiatrą.
Odpowiedz
#15
Witam ponownie. Trafilem do drugiego szpitala. W tym szpitalu wykonali mi MR glowy bez kontrastu wynik prawidlowy, punkcja ledzwiowa wynik prawidlowy, badania krwi wynik prawidlowy, we wtorek bede mial jeszcze rezonans kregoslupa szyjnego. Powoli juz sie pogodzilem ze trzeba udac sie do psychiatry i zrobie to bo w czwartek mam juz wizyte umowiona. Tylko najgorsze ze moj organizm odkad pierwszy raz mnie zlapalo to 10 dni nie ma ani lepiej ani gorzej. Moje objawy to podwojne widzenie liter w prawym oku, pieczace uda bardziej prawe, niezbornosc ruchowa (ataksja) bol ledzwia oraz spiete miesnie klatki piersiowej, jak dwa tyg temu potrafilem przebiec 1h na biezni to teraz przejde po korytarzu i nie mam sily. Az tak by mnie ta nerwica walnela ja czuje jakby jakis nerw nie laczyl.
Odpowiedz
#16
Jak MRI i punkcja w porządku, to myślę że bardzo dobra decyzja z pójściem do psychiatry, nie ma co się nakręcać na sm


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#17
No Ok ale MR bez kontrasty pokazało by zmiany ???
Odpowiedz
#18
Tak, kontrast jest żeby sprawdzić czy są aktywne


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#19
To w takim razie kontrastu nie dawali. Bo pewnie była ta jedna w płacie czołowym już przewlekla
Odpowiedz
#20
Hej Kamil,
Przeczytaj moje objawy bo mamy podobne.Właśnie przyjęli mnie na oddział w szpitalu i może w końcu coś znajdą


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Zobacz jeszcze na ten link ***********


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości