Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przeszczep komórek czy ktoś się na to zdecydował?
Jest mi bardzo przykro. A co sugerują w Katowicach? Doszczepienie? Ciekawe czy już mieli taką sytuację?

Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Smutna wiadomość. Daj znać jak dalej się sprawy potoczą , też jestem ciekawa.
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
Mike przykro mi bardzo. Koniecznie napisz jak się sprawy dalej potoczą i jaka będzie Twoja decyzja
Odpowiedz
Szkoda, a czy lekarze wypowiadają się o powodach nawrotu?
Odpowiedz
Mike widzę że jesteśmy na tej samej grupie na fb Uśmiech
Odpowiedz
To ja założyłem grupę na FB, żeby szerzyć wiedzę na temat tej procedury w Polsce.
Z tego co wiem, w Katowicach przeprowadzono kilka podwójnych przeszczepów. Ale na tą chwilę nie ma takiej opcji. Lekarze sugerują to co mają dostępne. Ok. 20% chorych ma nawroty choroby.
Odpowiedz
Co to są podwójne przeszczepy?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
Podwójne, czyli pewnie powtórne. Pan dr Szczechowski z Katowic mi wspominał na którejś z wizyt, że jest taka opcja.

Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka

Mikeb - co to za grupa FB?

Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
A to pech, że to paskudztwo wróciło   Smutny . Życzę teraz jak najefektywniejszego leczenia żeby był spokój.
Odpowiedz
@Wadera, grupa na fb pod nazwą Przeszczep komórek macierzystych (przeszczep szpiku) stwardnienie rozsiane.
Ja nadal szukam leczenia. Skłaniam się ku Ocrelizumab lub Rituximab (Mabthera) ale nie znalazłem czy gdzieś w Polsce go podają.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości