Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przeszczep komórek czy ktoś się na to zdecydował?
Czy są jakieś ograniczenia przy przeszczepie komórek macierzystych w Stwardnieniu rozsianym jeżeli chodzi o długość chorowania? Ja choruje ponad 11 lat.
Pozdrawiam
Odpowiedz
(02-02-2021, 15:43)magic1623 napisał(a): Czy są jakieś ograniczenia przy przeszczepie komórek macierzystych w Stwardnieniu rozsianym jeżeli chodzi o długość chorowania? Ja choruje ponad 11 lat.
Pozdrawiam
Raczej nie ma ograniczeń o długości choroby, jednak muszą być aktywne zmiany w mózgu.
O szczegóły pytaj koordynatora w KHITS
Odpowiedz
(10-04-2021, 20:40)MikeB napisał(a):
(02-02-2021, 15:43)magic1623 napisał(a): Czy są jakieś ograniczenia przy przeszczepie komórek macierzystych w Stwardnieniu rozsianym jeżeli chodzi o długość chorowania? Ja choruje ponad 11 lat.
Pozdrawiam
Raczej nie ma ograniczeń o długości choroby, jednak muszą być aktywne zmiany w mózgu.
O szczegóły pytaj koordynatora w KHITS
Niestety są. Powyżej 10 lat nie kwalifikują. Przez to, że choruje 11 lat zostałam zdyskwalifikowana. ..
Odpowiedz
Dyskwalifikowani są również z postacią pierwotnie postępującą. Kiedyś robili, ale ponoć nie przynosiło to pożądanych korzyści.
Odpowiedz
(10-04-2021, 22:39)magic1623 napisał(a):
(10-04-2021, 20:40)MikeB napisał(a):
(02-02-2021, 15:43)magic1623 napisał(a): Czy są jakieś ograniczenia przy przeszczepie komórek macierzystych w Stwardnieniu rozsianym jeżeli chodzi o długość chorowania? Ja choruje ponad 11 lat.
Pozdrawiam
Raczej nie ma ograniczeń o długości choroby, jednak muszą być aktywne zmiany w mózgu.
O szczegóły pytaj koordynatora w KHITS
Niestety są. Powyżej 10 lat nie kwalifikują. Przez to, że choruje 11 lat zostałam zdyskwalifikowana. ..

No super  Zły . Czyli co ? Radź pacjencie sobie sam... albo i nie radź sobie. Masakra  Smutny
Odpowiedz
Dzień dobry wszystkim  Duży uśmiech
Czytam wszystkie posty odnośnie przeszczepu komórek macierzystych..hm....i zastanawiam się nad tą metodą. Mam gorącą prośbę do osób które mają jakikolwiek wiedzę na ten temat...czy metoda ta jest skuteczna, czy ogólnie coś daję. Choruję od listopada minionego roku i szukam " chyba jak każdy z nas" ratunku. 
Będę bardzo wdzięczna za informację
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości