Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z nogą
#1
Od jakiegoś czasu dziwnie czuję prawą nogę. Jest taka inna, jakby przesilona. Niby w chodzeniu nie przeszkadza ale jest to strasznie denerwujące. Mam uczucie jakbym tą nogę przetrenowała ale tak nie jest. Po prostu ja tak czuje. Innych objawów nie mam.  Nie czuje się aby to był rzut ale martwi mnie to bo miałam już z tą nogą problem rok temu, Wtedy miałam rzut ale były też inne objawy i o wiele gorsze samopoczucie. Sama nie wiem co o tym myśleć Smutny
Odpowiedz
#2
Aniu, jak długo trwają te problemy z nogą? Wydaje mi się, że jeżeli już dłużej niż kilka dni, to powinnaś zgłosić to swojemu neurologowi. Lekarz zrobi badanie, sprawdzi odruchy i oceni czy to rzut.
Czasem wracają objawy z wcześniejszych rzutów i wcale nie oznacza to kolejnego zaostrzenia. Ale lepiej skonsultować to z neurologiem.
Odpowiedz
#3
Dokładnie. Przyłączam się do słów Reni. Jeżeli to już trwa jakiś czas to warto skonsultować się z neurologiem. On oceni czy to rzut czy zwykłe pogorszenie.
Odpowiedz
#4
Chyba macie racje. Skontaktuje się z neurologiem bo wykończy mnie szybciej to przejmowanie a tak będzie wiadomo, chociaż się boje. Dam Wam znać.
Odpowiedz
#5
Długo się nie odzywałam ale okazało się że to rzut. Byłam w szpitalu na kroplówkach. Teraz jest już lepiej ale i tak jeszcze do końca nie przeszło Smutny
Odpowiedz
#6
Sterydy potrzebują czasu, żeby w pełni zadziałać. Pamiętaj też, że rehabilitacja bardzo przyspiesza powrót do sprawności.
Odpowiedz
#7
Witam, jestem tu nowy ale od razu mam do Was pytanie. A wątek noga tutaj bardzo pasuje. A więc 15 lutego trafiłem z rzutem do szpitala był do właśnie problem z osłabieniem prawej nogi. Po 5 dniowej terapii solu noga wróciła do normy i chodziło mi się bdb. Lecz od niedzieli noga znów zachowuje się tak jak trafiłem do szpitala jest znów tak samo słaba albo jeszcze mocnej. Czy jest to możliwe, że po tak krótkim czasie nastąpił kolejny rzut?????
Odpowiedz
#8
Witam, jestem tu nowy ale od razu mam do Was pytanie. A wątek noga tutaj bardzo pasuje. A więc 15 lutego trafiłem z rzutem do szpitala był do właśnie problem z osłabieniem prawej nogi. Po 5 dniowej terapii solu noga wróciła do normy i chodziło mi się bdb. Lecz od niedzieli noga znów zachowuje się tak jak trafiłem do szpitala jest znów tak samo słaba albo jeszcze mocnej. Czy jest to możliwe, że po tak krótkim czasie nastąpił kolejny rzut?????
Cześć SK9!
Wszystko jest  możliwe ale aby mieć pewną odpowiedź skonsultowałbym to z lekarzem neurologiem, prowadzącym Ciebie.
Równie dobrze może to być chwilowa niedyspozycja ale lepiej jest to skonsultować!!! "Strzyżonego już nikt nie ostrzyże!!!" Duży uśmiech Oczko Duży uśmiech
Pozdrawiam i życzę Zdrówka Wykrzyknik
To nie S.M. ma mnie  tylko ja mam S.M.
Odpowiedz
#9
Dziękuję za odpowiedź. Jeżeli by się faktycznie potwierdziło, że to znów rzut a tak mi się wydaje. To mogą po tak krótkim czasie podać znów solu?
Odpowiedz
#10
Podobno jak nie minął miesiąc to raczej nie jest to kolejny rzut. Ale zawsze lepiej spytać neurologa. SM u każdego przebiega inaczej, więc pewnie mogą być wyjątki. Co do częstotliwości podawania sterydów to nie wiem.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości