Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Leki i wpływ na włosy
#11
Dziewczyny po jakim czasie od rozpoczęcia leczenia zauważyłyście kłopoty z włosami??
Odpowiedz
#12
U mnie to było jakieś 1-2 miesiące.
Odpowiedz
#13
U mnie po miesiącu już włosy leciały.
Odpowiedz
#14
Dzięki za odpowiedź Uśmiech
Znając siebie to teraz będę liczyła każdy włos na szczotce czy czasem za dużo nie wypadło.... :/
Odpowiedz
#15
Katrin ja po kilku miesiącach zaczęłam się martwić o włosy. Ale już piję len i zaczęłam się uzupełniać również innymi witaminami. W tym Biotebal bo wiem, że więcej mi ich po nim rośnie Oczko
Odpowiedz
#16
Ja jestem na interferonie i na początku strasznie wypadały mi włosy, płakałam jak bóbr Płacz . Teraz jest powiedziałabym że średnio. Wydaje mi się że pory roku też mają jakiś wpływ na to ile " gubimy "  włosów. Wiosna, lato jest cacy, włosy nie wypadają a jak już to znikome ilości a jesień, zima to masakra   Smutny
Odpowiedz
#17
3 lata na avonexie przeżyłam bez wypadania, zaczęły dwa lata temu się sypać. Od pół roku biotebal i zmiana na tecifidere. (z przyczyn różnych, nie włosowych)  
Lubię to forum inaczej nie dowiedziałabym się że może być taki uboczny  Uśmiech
Odpowiedz
#18
Mi po tecfiderze włosy lecą okropnie. Scielam maksymalnie krótko, żeby na to nie patrzeć. Waga w gore- głównie brzuch. W skutkach ubocznych nie ma nic o włosach ani o tycia.
Odpowiedz
#19
W moim przypadku to więcej mi wypadało przed Tecfidera i mam nadzieję, że to się nie zmieni!!!!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości