Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Leki i wpływ na włosy
#1
Mam pytanie, jak wygląda u Was sytuacja z włosami w czasie leczenia. Ja biorę tecfiferę i włosami ostatnio jestem załamana Smutny
 Wypadają strasznie i są bardzo słabe. Jak brałam biotebal to widać, że nowych narastało ale i tak.bardzo wypadają. Teraz przeszłam na len ale dopiero za kilka tyg. zobaczę czy coś pomoże. 
Póki co myślę o skróceniu ich bo siano się mi robi chociaż nie lubię aż tak krótkich tylko nie wiem czy to faktycznie coś pomoże. 
A jak Wy sobie radzicie i czy wogóle zauważyliście taki problem.
Odpowiedz
#2
Mi wypadały na początku brania tec, ktoś tu polecał merz special, wzięłam jedno opakowanie i pomogło, teraz widzę ze włosy już tak bardzo mi nie wypadają, pewnie sie przyzwyczaiły do tecOczko ale dla pewności merz kupie jeszcze


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#3
U mnie podobnie. Tecfidera i włosy leciały jak głupie. Po trzech miesiącach jakoś opanowałam sytuację - stosowałam wcierkę z naparu z nasion kozieradki, trychoxin (takie ampułki do skory głowy), biotebal... Aczkolwiek uważam, że najbardziej pomogło ze organizm przyzwyczaił się do leku.
Odpowiedz
#4
Ja prawie rok biore tec i właśnie tak po kilku miesiącach zaczęło się bardziej walić.
A druga sprawa jak tam u was z wagą? Czy macie wrażenie, że leki coś zmieniły?
Odpowiedz
#5
(01-11-2017, 22:47)sloneczko25 napisał(a): Ja prawie rok biore tec i właśnie tak po kilku miesiącach zaczęło się bardziej  walić.
A druga sprawa jak tam u was z wagą? Czy macie wrażenie, że leki coś zmieniły?

Nie mam żadnych dolegliwości ze strony układu pokarmowego, ale mam wrażenie, że mam mniejszy apetyt niż kiedyś. Schudłam kilogram zupełnie nieintencjonalnie.
Odpowiedz
#6
Ja biorę Avonex juz 3 rok. Włosy tez mi zaczęły wypadać i to bardzo mocno, byłam przerażona ze zostane lysa. Z tymże,  u mnie to może być od tarczycy. Od leku mam prawdopodobnie podwyzszone tsh. Piąty miesiąc biore Biotebal. Włosy musiałam skrócić do ramion. Były strasznie przerzedzone. Teraz jest lepiej ale bez rewelacji.
Odpowiedz
#7
Joanna tarczyca też u mnie nawala ale jak biorę leki to lekarze twierdzą, że to nie od tego.
Schudnąć bym też chciała ale w drugim kierunku idzie ;(
Odpowiedz
#8
Słoneczko 25 u mnie to samo. Waga jak idzie, to tylko w górę. Niedługo robie znowu wynik tsh. Jak będzie wyższy niż poprzednio, to lekarz da mi leki na tarczyce a jak nie to dalsza obserwacja.
Odpowiedz
#9
U mnie niestety waga w górę;(
Odpowiedz
#10
Ja mam copaxone i też włosy bardzo mi wypadają... po biotebalu było trochę lepiej i chyba znowu muszę zacząć go brać. A waga u mnie bez zmian.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości