Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mavenclad (kladrybina)
#41
Maly 'edit', Lucy zalapala przeziebienie, jakies fdwa tygodnie temu i juz mialo byc lepiej ale niejstety sie cholerstwo poglebilo. Mimo antybiotykow nic nie odpuszcza. Z tego co mowil lekarz niestety to musi samo przejsc - efekt uboczny mavencladu - ale nie wiadomo dokladnie jak dlugo musimy czekac. No coz, nie ma rozy bez kolcow.
Odpowiedz
#42
Jakieś skutki uboczne muszą zdaje się być, myślę że jeżeli lek jest skuteczny to warto się pomęczyć.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#43
(15-02-2019, 20:05)konkon napisał(a): Maly 'edit', Lucy zalapala przeziebienie, jakies fdwa tygodnie temu i juz mialo byc lepiej ale niejstety sie cholerstwo poglebilo. Mimo antybiotykow nic nie odpuszcza. Z tego co mowil lekarz niestety to musi samo przejsc - efekt uboczny mavencladu - ale nie wiadomo dokladnie jak dlugo musimy czekac. No coz, nie ma rozy bez kolcow.

Dzień dobry, czy są jakieś nowe wieści jak się sprawuje ta Kladrybina?
Odpowiedz
#44
(17-09-2019, 09:39)myszon napisał(a):
(15-02-2019, 20:05)konkon napisał(a): Maly 'edit', Lucy zalapala przeziebienie, jakies fdwa tygodnie temu i juz mialo byc lepiej ale niejstety sie cholerstwo poglebilo. Mimo antybiotykow nic nie odpuszcza. Z tego co mowil lekarz niestety to musi samo przejsc - efekt uboczny mavencladu - ale nie wiadomo dokladnie jak dlugo musimy czekac. No coz, nie ma rozy bez kolcow.

Dzień dobry, czy są jakieś nowe wieści jak się sprawuje ta Kladrybina?

Witam Czy sa jakies nowe wiesci o samopoczuciu na tym leku ? Ja zaczne go niedlugo brac Przeszlam juz wszystkie badania przed startem
Odpowiedz
#45
Hej. Niedlugo mija rok po pierwszej dawce. Samopoczucie sie nie zmienilo jak np bo zastrzykach. Wypadaja wlosy, przez ok 3-4 miesiace po przyjeciu leku trzeba uwazac zeby sie nie przeziebic, mozna pomyslec o szczepionce przeciwko grypie. Pojawiaja sie since na ciele, co jakis c
z/as migrenowe bole glowy (ok raz w miesiacu przez 6 miesiecy). Ogolnie nie ma jakis wielkich skutkow ubocznych. Choroba jakos nie postepuje tak szybko jak do czasu zaczecia leczenia. No i co jest u nas bardzo wazne lek jest dostosowany do wagi.
Jesli sa jakies pytania to postaram sie odpowiedziec.
Odpowiedz
#46
Hej, czy jest ktoś w trójmieście kto bierze kladrybine?
Odpowiedz
#47
Hej, ja miałam pierwsze dwie dawki kladrybiny w lipcu i sierpniu, kolejna runda w przyszłe wakacje. Przeszłam z Tecfidery po pojawieniu się wielu nowych zmian w rezonansie. Czy jest nas tu więcej? Uśmiech Chciałabym porównać doświadczenia.
You are never too old to set a new goal or to dream a new dream...
Odpowiedz
#48
Hej,
Ja brałam w kwietniu i maju pierwsze tabletki Mavencladu , kolejne za rok, w sensie od teraz to za pół. Pierwsze leki miesiąc po diagnozie, wiec nie wiem co mogło być skutkiem ubocznym leku, a co czkawką po rzucie. Rzut ustąpił po 3 tygodniach, ale miałam jeszcze jakieś drobne dolegliwości przez kolejne dwa miesiące, a to ręce zmęczone, a to mięśnie skakały. Teraz czuje sie okej Uśmiech
Miałam rezonans przy diagnozie w marcu i w sierpniu. W tym drugim doszły dodatkowe zmiany, ale lekarka powiedziała, ze to wyjściowy pod skuteczność leków i mogły się pojawić jak leki jeszcze nie działały.
Odpowiedz
#49
O, początki! Trzymam kciuki, mam nadzieję, że od teraz będzie tylko lepiej. Uśmiech Cieszę się, że rzut ustąpił i czujesz się już dobrze!
You are never too old to set a new goal or to dream a new dream...
Odpowiedz
#50
(05-11-2022, 20:37)Areliee napisał(a): Hej, ja miałam pierwsze dwie dawki kladrybiny w lipcu i sierpniu, kolejna runda w przyszłe wakacje. Przeszłam z Tecfidery po pojawieniu się wielu nowych zmian w rezonansie. Czy jest nas tu więcej? Uśmiech Chciałabym porównać doświadczenia.

Hej. Ja identycznie. Przejście z Tecfidery na Mavenclad. Maj i czerwiec dawki. Teraz rezonans e kwietniu i druga tura... Po pierwszej dawce rzut miałam ktory przeszedł po 2 tygodniach Uśmiech
Trzymam kciuki za Ciebie! Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości