Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam
#11
Dzięki za miłe powitania Uśmiech
Odpowiedz
#12
Cześć Mike. Dramatyczny opis rzutu, naprawdę. Dobrym znakiem jest to, że poczucia humoru Ci najwyraźniej nie odebrał. To bardzo ważne, żeby go zachować w trudnych sytuacjach.
Powodzenia i witaj w naszej bandzie.
" I don't mean to sound bitter, cold or cruel, but I am, so that's how it comes out" - Bill Hicks
Odpowiedz
#13
Super, że z humorem opowiadasz o tak trudnych sytuacjach. Piona! Uśmiech
Odpowiedz
#14
(01-11-2017, 03:20)Piotr napisał(a): Super, że z humorem opowiadasz o tak trudnych sytuacjach. Piona! Uśmiech

Traumatycznych? Może to zabrzmi trochę dziwnie... ale to całkiem nowe doświadczenie dla mnie było - lubię nowe doświadczenia - szczególnie jeśli mam możliwość poznawania siebie i możliwości mojego organizmu.

Bardziej jako eksperyment to potraktowałem niż jako traumę.

Szczerze mówiąc - więcej wyniosłem z tego korzyści niż strat...

Korzyści - w sensie było to motywujące dla rozwoju mojej osobowości.

A humor - a można inaczej podchodzić do życia niż z humorem?

Co mamy do stracenia na odrobinie radości? Co możemy zyskać z załamywania się i oczekiwaniu następnego dnia żyjąc w lęku?

Lepiej chyba żyć na maksa - nawet jeśli jesteś w takim stanie, że nie możesz się ruszać - zawsze możesz robić coś ciekawego. Zawsze znajdzie się twórcze zajęcie z którego zarówno inni jak i TY możecie czerpać radość.

Poddawać się? Serio? Ktoś z was myśli, że jest to rozwiązanie?

Możecie więcej niż się wam wydaje...

MKT.
Odpowiedz
#15
Super podejście. Jestem takiego samego zdania. Trzeba korzystać z życia a nie sie smucić.
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
#16
Świetnie to ująłeśUśmiech podpisuję się obiema rękamiUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości