Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FAMPYRA
#1
Zażywam lekarstwo Fampyra od sześciu lat.Lek kupuję przez Internet w aptece w Niemczech, tak jest najtaniej, niestety u nas jest nierefundowany, chociaż w unii w większości krajów jest refundowany. *****************************************************************************,robiłem przerwy w braniu lekarstwa, ale po maX. dwóch tygodniach wróciłem do zażywania. Pomaga w chodzeniu,chociaż chodzę z laską. Niestety możliwość chodzenia zależy od wielu czynników, jak psychika, temperatura powietrza, im jest chłodniej, lepiej mi się chodzi, również zależy ud pory dnia, rano jest lepiei.
pozdrawiam Marian
Joanna napisał 21-10-2017, 15:20:
Marian może robisz to nieświadomie ale na forum nie handlujemy lekami. A to co piszesz,  jest łamaniem zasad regulaminu forum
Odpowiedz
#2
Hej
To ciekawe, że mamy bardzo podobne doświadczenia. Jestem właśnie w połowie drugiego, w mojej karierze, pudełka Fampyry. Fampyra faktycznie pomaga w chodzeniu, a szczególnie wtedy, kiedy użytkownik kupi sobie nową, fajną laskę Uśmiech **************************************************************************************************
Trochę dziwi mnie to, że bierzesz Fampyrę tak długo, z tego, co o niej czytałem przerwy w jej zażywaniu były rekomendowany, czyżby nie były konieczne?
Joanna napisał 21-10-2017, 15:26:
Na  forum  nie  handlujemy  lekami,  działa  to w  obie  strony.  
" I don't mean to sound bitter, cold or cruel, but I am, so that's how it comes out" - Bill Hicks
Odpowiedz
#3
Hm, nie wiem, czy handlujemy. Raczej podpowiadamy, jak capnąć coś trudno dostępnego, ale OK, już będziemy grzeczni.
" I don't mean to sound bitter, cold or cruel, but I am, so that's how it comes out" - Bill Hicks
Odpowiedz
#4
(22-10-2017, 10:43)le Fer napisał(a): Hm, nie wiem, czy handlujemy. Raczej podpowiadamy, jak capnąć coś trudno dostępnego, ale OK, już będziemy grzeczni.

Niestety ale przez takie wpisy możemy mieć kłopoty. Podchodzi to pod handel lekami, a jest to nielegalne. Dziękuję za wyrozumiałość Oczko
Odpowiedz
#5
(20-10-2017, 22:24)Marian napisał(a): Zażywam lekarstwo Fampyra od sześciu lat.Lek kupuję przez Internet w aptece w Niemczech, tak jest najtaniej, niestety u nas jest nierefundowany, chociaż w unii w większości krajów jest refundowany. *****************************************************************************,robiłem przerwy w braniu lekarstwa, ale po maX. dwóch tygodniach wróciłem do zażywania. Pomaga w chodzeniu,chociaż chodzę z laską. Niestety możliwość chodzenia zależy od wielu czynników, jak psychika, temperatura powietrza, im jest chłodniej, lepiej mi się chodzi, również zależy ud pory dnia, rano jest lepiei.
pozdrawiam Marian

(21-10-2017, 13:56)le Fer napisał(a): Hej
To ciekawe, że mamy bardzo podobne doświadczenia. Jestem właśnie w połowie drugiego, w mojej karierze, pudełka Fampyry. Fampyra faktycznie pomaga w chodzeniu, a szczególnie wtedy, kiedy użytkownik kupi sobie nową, fajną laskę Uśmiech **************************************************************************************************
Trochę dziwi mnie to, że bierzesz Fampyrę tak długo, z tego, co o niej czytałem przerwy w jej zażywaniu były rekomendowany, czyżby nie były konieczne?
Nie handluje Fampyrą,chociaż chętnie bym oddał za darmo, gdybym mógł chodzić. Chciałem jedynie przekazać adres, ponieważ w Polsce nierefundowana Fampyra kosztowała 1600zł w momencie, kiedy zacząłem przyjmować, obecnie obniżono do około tysiąca zł za 56 ampulłek. Niestety jesteśmy jednym, a może jedynym krajem w Unii, gdzie jest nie refundowana. Mnie trochę pomaga, w zakresie około25%, co potwierdza ulotka załączona do lekarstwa i można przeczytać na stronie przedstawiciela producenta
pozdrawiam Marian
Odpowiedz
#6
(22-10-2017, 11:25)Marian napisał(a):
(20-10-2017, 22:24)Marian napisał(a): Zażywam lekarstwo Fampyra od sześciu lat.Lek kupuję przez Internet w aptece w Niemczech, tak jest najtaniej, niestety u nas jest nierefundowany, chociaż w unii w większości krajów jest refundowany. *****************************************************************************,robiłem przerwy w braniu lekarstwa, ale po maX. dwóch tygodniach wróciłem do zażywania. Pomaga w chodzeniu,chociaż chodzę z laską. Niestety możliwość chodzenia zależy od wielu czynników, jak psychika, temperatura powietrza, im jest chłodniej, lepiej mi się chodzi, również zależy ud pory dnia, rano jest lepiei.
pozdrawiam Marian

(21-10-2017, 13:56)le Fer napisał(a): Hej
To ciekawe, że mamy bardzo podobne doświadczenia. Jestem właśnie w połowie drugiego, w mojej karierze, pudełka Fampyry. Fampyra faktycznie pomaga w chodzeniu, a szczególnie wtedy, kiedy użytkownik kupi sobie nową, fajną laskę Uśmiech **************************************************************************************************
Trochę dziwi mnie to, że bierzesz Fampyrę tak długo, z tego, co o niej czytałem przerwy w jej zażywaniu były rekomendowany, czyżby nie były konieczne?
Nie handluje Fampyrą,chociaż chętnie bym oddał za darmo, gdybym mógł chodzić. Chciałem jedynie przekazać adres, ponieważ w Polsce nierefundowana Fampyra kosztowała 1600zł w momencie, kiedy zacząłem przyjmować, obecnie obniżono do około tysiąca zł za 56 ampulłek. Niestety jesteśmy jednym, a może jedynym krajem w Unii, gdzie jest nie refundowana. Mnie trochę pomaga, w zakresie około25%, co potwierdza ulotka załączona do lekarstwa i można przeczytać na stronie przedstawiciela producenta
pozdrawiam Marian
Marian niestety w tej kwestii prawo jest bezwgledne. Nie można oddawać leków nawet za darmo. Przez to można mieć niezle kłopoty.  My jako przedstawiciele tego forum w szczegolnosci musimy o to dbac. A Twój wpis był tak sformulowany, że musiałam go usunąć bo mógłbyś mieć Ty kłopoty i My.  Nie było to złośliwie.  Nie dałam również bana, ponieważ rozumiem, że zrobiłeś to nieswiadomie. Po prostu trzeba uwazac co się pisze.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości