Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wiek
#11
U mnie pierwszy sygnał to był objaw Lehrmitte'a jesienią 2015 - miałam niecałe 27 lat. Latem 2016 miałam lekki rzut, który przeszedł sam po dwóch tygodniach, a ponieważ było to zdiagnozowane i leczone jako coś innego to nikt nie podejrzewał SM. No i w kwietniu tego roku drugi rzut, podobny do pierwszego, ale tym razem diagnoza była trafniejsza. Od lipca w programie lekowym, objawów brak i ten stan mam zamiar utrzymać jak najdłużej Uśmiech
Odpowiedz
#12
Ja mam 19 lat, pierwszy rzut w 2012, postawiona diagnoza w 2016 Uśmiech
Odpowiedz
#13
No to u mnie późno wszystko się zaczęło-rzut w wieku 35 lat-objawy czuciowe. Diagnoza parę miesięcy później.Dziwne objawy ,ale nie wskazujące na nic poważniejszego miałam kilka lat wcześniej.Teraz -dwa lata później -jest w miarę normalnie.Może szybciej się męczę,czasem mam problemy z koncentracją.
Odpowiedz
#14
U mnie diagnoza w wieku 39 lat. Objawy były już kilka lat wcześniej, tylko nikt się nie skapował, co to jest.
" I don't mean to sound bitter, cold or cruel, but I am, so that's how it comes out" - Bill Hicks
Odpowiedz
#15
(16-10-2017, 21:25)le Fer napisał(a): U mnie diagnoza w wieku 39 lat. Objawy były już kilka lat wcześniej, tylko nikt się nie skapował, co to jest.


Jak to czytam to mi się przypimina tytuł artykułu o sm, a brzmiał jakoś tak: "Lekarze prawie wmówili mi że jestem zdrowy"  
Albo tekst ortopedy na SOR jak pojechałam z drętwieniem prawej połowy ciała dobę po wypadku "ale Pani wczoraj miała TK i nic tu nie wyszło, wszystko jest ok".  Ściana
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości