Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój dzisiejszy nastroj
(15-10-2018, 16:33)WorkBorg napisał(a): Nie narzekać. Ja wciąż siedzę w domu, moja radość z działania antybiotyku była przedwczesna.


O kurcze, długo cie trzyma


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
Tysabri.
Odpowiedz
(15-10-2018, 16:33)WorkBorg napisał(a): Nie narzekać. Ja wciąż siedzę w domu, moja radość z działania antybiotyku była przedwczesna.


Rany to co za cholerstwo tak Cię poniewiera? Ja antybiotyk to dostałam przed rzutem po którym mnie zdiagnozowali, wcześniej ze siedemnaście lat nic nie brałam, po prostu nie chorowałam, tylko sm się spokojnie rozwijało:/ Boję się trochę antybiotyków, niby irracjonalne przy naszych lekach, ale jakoś bardziej mnie przekonująOczko może dlatego że neuro poświęcają nam więcej uwagiUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

(15-10-2018, 12:08)agica napisał(a): A ja w sobotę poszłam spać o 5 a o 9 spontaniczny wyjazd nad morze Uśmiech zmęczona ale szczęśliwa nawet Sm miałam gdzieś aż chce się żyć Uśmiech


SuperUśmiech sama bym pojechała tylko trochę daleko


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
Dopadł nas wirus z przedszkola czyli jelitowka, do tego mega ból gardła i uszu. Także dziś pozdrawiam z łóżeczka
Odpowiedz
(16-10-2018, 07:18)mufa napisał(a): Dopadł nas wirus z przedszkola czyli jelitowka, do tego mega ból gardła i uszu. Także dziś pozdrawiam z łóżeczka


Cudnie. To nabierajcie sił!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
Jelitowka jest paskudna. Mnie rozkłada na łopatki i przestaje chodzić
A teraz ponoć zaczyna się panoszyc jakiś paskudny jej wirus.

Nie daj się Mufa
Odpowiedz
(16-10-2018, 07:18)mufa napisał(a): Dopadł nas wirus z przedszkola czyli jelitowka,  do tego mega ból gardła i uszu. Także dziś pozdrawiam z łóżeczka
Zdrówka mufa, oby się na jelitach skończyłoOczko
Odpowiedz
trzymaj się Uśmiech
Odpowiedz
Rany, od rana leje i wieje, z takimi wstałam ciężkimi nogami że masakra, wczoraj myślałam że już sie te zmiany pogody skończyły, ale niestety od rana szaleństwo


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
No ja od dwóch dni chodzę i ciągle mi zimno plus mam dreszcze. Szlag mnie trafi.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 17 gości