Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój dzisiejszy nastroj
O tak ten ból głowy. Zresztą leje i leje, zwariowac można.
Odpowiedz
(16-07-2018, 13:33)hela napisał(a): aha, jakbym się położył to bym zasnęła, na szczęście nie mam gdzie, a na krześle to niewygodnie spać, nie rozumiałam za bardzo jak wygląda zmęczenie w sm (w sensie męczyłam się, ale bez szału), dziś już chyba wiem, piję pierwszą kawę od kilku tygodni, może mnie ten cukier w niej coś podniesie

Hela ja ci powiem ze ja juz przerabialm zmeczenie SM. Drzemki w ciagu dnia. Ja nawet w robocie potrafilam usnac. Na mnie kawa nie dziala. Pije bo jestem kawosz. Ale nie pobudza.

(16-07-2018, 14:09)agica napisał(a): Hehe no też się na tym łapię że staram się skupić na patrzeniu Oczko to jest chyba najgorsze, mam nadzieję że niedługo minie

W końcu ktoś foto wstawił ?
Odpowiedz
jakie foto?
Odpowiedz
No tak przy okazji Oczko
Odpowiedz
(16-07-2018, 15:02)hela napisał(a): jakie foto?

Agica ma fote wstawioną
Odpowiedz
Nie ona jednaUśmiech już parę osób widziałam ze zdjęciami, w końcu jestem w domku nadal nie mam siły na nic ale już mogę bezkarnie leżećOczko


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
(16-07-2018, 16:38)hela napisał(a): Nie ona jednaUśmiech już parę osób widziałam ze zdjęciami, w końcu jestem w domku nadal nie mam siły na nic ale już mogę bezkarnie leżećOczko


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A ja nie widziałam u nikogo innego albo ja tak patrze. To ja tez sie ujawnie.  Oczko
Odpowiedz
Super Uśmiech
Odpowiedz
Miło Cię widzieć Anka, jak jutro ogarnę temat to też wrzucę jakąś fotkę, bo z telefonu to lipaUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
wrzuciłam i wyrzuciłam, nie podobało mi się zdjęcie.... ale chociaż wiem jak
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 27 gości