Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój dzisiejszy nastroj
Uff, to dobrze
Odpowiedz
(09-10-2018, 23:03)WorkBorg napisał(a): No, wychodzę powoli z infekcji dziadowskiej. Już mnie nosi po domu, prawie tydzień przesiedziałem.

to znaczy, że już gotowy do pracy Cwaniak ja też sobie skróciłam urlop po rwaniu 8, bo nosiło mnie w domu, a nic fizycznego nie mogłam robić i człowiek wariuje Anioł Szczerbol Diabeł
Odpowiedz
Mam dzisiaj okropny dzień. W nocy mialam takie skurcze, że siedziałam i plakalam. Nie mogłam postawić stopy na płasko, bo ją wykrecało.
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
(10-10-2018, 11:24)Bubka napisał(a): Mam dzisiaj okropny dzień. W nocy mialam takie skurcze, że siedziałam i plakalam. Nie mogłam postawić stopy na płasko, bo ją wykrecało.


O kurde! A jak teraz sie czujesz? Lepiej cos?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
Tak dzięki. Nad ranem jak wstawałam do pracy to jeszcze mnie coś łapało, ale się nie dałam. Teraz jest ok. Jedynie oczy się zamykają, bo tak mi się spać chce.
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
Monitoruj objawy, jak wróca - zgłoś lekarzowi.
Odpowiedz
Bubka współczuję
Odpowiedz
Smutny już mógłby się skończyć ten dzień. Dzięki
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
Współczuję, czasem tez mnie tak w stopie łapie, ale całą noc to przesada:/

Moje przeziębienie też się ma ku końcowi, katar mnie już nie budzi w nocyUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
(10-10-2018, 16:56)hela napisał(a): Współczuję, czasem tez mnie tak w stopie łapie, ale całą noc to przesada:/

Moje przeziębienie też się ma ku końcowi, katar mnie już nie budzi w nocyUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Katar najgorsze z najgorszych


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 15 gości