Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój dzisiejszy nastroj
Blanka ale Wam fajnie.

Mnie już od 1.5 tyg boli kolano, bo coś mi przeskoczylo podczas zabaw z córką a po urlopie czasu brak na lekarza
Odpowiedz
A mnie biodro, wczoraj cały dzień siedziałam, nie wiedziałam że od siedzenia może coś bolećSmutny
Odpowiedz
(06-07-2018, 13:09)hela napisał(a): A mnie biodro, wczoraj cały dzień siedziałam, nie wiedziałam że od siedzenia może coś bolećSmutny

A ja od wczoraj tylko bym spała. I łapię drzemki w ciągu dnia
Odpowiedz
Dobrze że już piątekUśmiech
Odpowiedz
A ja odkurzalam, schylilam się coś tam podnieść i wystarczyło do zaliczenia spotkania z podłogą. Coraz szybciej się męczę i coraz mniej jestem w stanie zrobić i trafia mnie z tego powodu. Wrrr
Odpowiedz
(06-07-2018, 13:40)hela napisał(a): Dobrze że już piątekUśmiech
Dzięki Ci Panie Uśmiech)))

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Moje dziecko jedzie jutro na kolonię więc będzie luźniej w domu
Odpowiedz
Dziwnie się czuje. Jakbym była pijana. Normalnie spałam w nocy. Teraz jem śniadanie i tak strasznie kręci mi się w głowie. Mam taki ala „ zjazd” jak po alkoholu.
Odpowiedz
Anka ja tak miałam wczoraj. Noc przespalam dobrze pozniej pojechalam na zakupy a jak wróciła to helikopter w głowie. W pewnym momencie myślałam, że zemdleje.
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
wszystko pogoda, ja wczoraj tez się dobrze czułam, jak wracałam z pracy wstąpiłam do dwóch sklepów i masakra
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 16 gości