Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój dzisiejszy nastroj
Och dlatego ja biorę Tecfiderę dopiero koło 10-11 i wieczorem tuż przed snem 22-23
Odpowiedz
Ja do pracy wstaje koło 6 dlatego już nie chce kombinować w weekendy, a brać tabletek do pracy tez nie chce


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
(03-06-2018, 19:57)hela napisał(a): Ja do pracy wstaje koło 6 dlatego już nie chce kombinować w weekendy, a brać tabletek do pracy tez nie chce


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja podobnie jak Hela też  wstaje o 6, biorę tec koło 6 30 i lecę do pracy, a w weekend żeby właśnie nie kombinować i nie zmieniać godzin to nastawiam budzik na 7, jem szybkie śniadanie, łykam Tec i lecę spac dalej tak na godzinkę Uśmiech

(03-06-2018, 20:35)beciaa28 napisał(a):
(03-06-2018, 19:57)hela napisał(a): Ja do pracy wstaje koło 6 dlatego już nie chce kombinować w weekendy, a brać tabletek do pracy tez nie chce


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja podobnie jak Hela też  wstaje o 6, biorę tec koło 6 30 i lecę do pracy, a w weekend żeby właśnie nie kombinować i nie zmieniać godzin to nastawiam budzik na 7, jem szybkie śniadanie, łykam Tec i lecę spac dalej tak na godzinkę Uśmiech hela a Ty bierzesz tec w weekendy  na pusty żołądek? 
Odpowiedz
Ja to nie trzymam się tych 12 godz. bo rano zaraz po 4 jem a wieczorem ok. 21 jak pytałam mojej lek jakoś na początku to mówiła tylko żeby zachować odstęp między powyżej 6 godz i tyle
Odpowiedz
Mi mówili że 8, i tak jest chyba w ulotce, a tak poza tym to upał mi się już dziś dał we znaki strasznie, nawet chodziłam tak jakoś inaczej, mam nadzieję że to ochłodzenie przyjdzie szybkoUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
A ja biorę tabletki do pracy bo w fomu łykam te po których godzinę nie można jeszcze jeść. Ale ja siedzę sama w piwnicy i w pracy wiedzą. W weekend mam budziki żeby te naczczo zjeść a spać dłużej niż do 9- tej nie potrafię więc wielkich przerw nie mam bo w tyg.jem tak po 8-smej. Niestety w tym roku już kilka zapomniałam. W zeszłym tyg aż dwa razy no ale trudno, za dużo na głowie to i skleroza większa.
Odpowiedz
Oj już widzę że to będzie ciężki dzień
Odpowiedz
(12-06-2018, 05:43)mufa napisał(a): Oj już widzę że to będzie ciężki dzień

U mnie podobnie. Ledwo wstałam a już chce żeby się ten dzień skończył. Ale może mufa nie będzie aż tak źle! Miłego życzę
Odpowiedz
No to witam w klubie, takiego ciężkiego wstawania to dawno nie miałam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
Ciężki dzień. Nogi spuchnięte, obolałe i ciężkie. Ehhh
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości