Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój dzisiejszy nastroj
Chmurka a naki masz nastroj przed i w trakcie okresu? Ja zawsze gorszy.
Odpowiedz
Chmurka może to przez okres Smutny
Ale mam nadzieję, że szybko Ci minie Oczko
Odpowiedz
no, okres, przesilenie w pogodzie, same nieszczęścia, ja bym obstawiała to wszystkoUśmiech
Odpowiedz
Przed okresem chyba zawsze mam jakieś zawirowania, gorszy nastroj i zmiany nastroju, w trakcie też ale dzisiaj już trochę lżej.. I ręka nie boli co mnie chyba najbardziej cieszy Uśmiech pogoda pewnie też ma na to wpływ, mocno dała teraz w kość..
Odpowiedz
Chmurka u nas świeci pięknie słoneczko ale co z tego jak w piwnicy siedzę i tej witaminki nie wchłonę.
Aczkolwiek wolę to niż śnieg.
Odpowiedz
Słoneczko w zimie nici z d3 ze słońca, na naszej szer geograficznej to chyba tylko od czerwca do października jest słońce na tyle nisko żeby to działało jak powinno, gdzieś czytalam
Odpowiedz
Chmurka, każdy ma prawo do gorszych dni i płaczu, a tu jeszcze okres i huśtawka pogody. Ja w gorsze dni oglądam jakis fajny film, który poprawia mi humor i zabiera daleko od problemów. Polecam też słuchanie muzyki, książki, gry - cokolwiek, co skupi uwagę na czymś innym niż problemy ze zdrowiem!!!!!
Chmurka rozchmurz się!!!!
Przesyłam pozytywną energię dla Ciebie i wszystkich pozostałych!!! Uśmiech
Odpowiedz
Dzięki Wam od razu lepiej Oczko
Odpowiedz
Do filmu jeszcze kubełek lodów i każdy zły nastrój przechodziOczko uściski dla WasUśmiech
Odpowiedz
Tak!!! Lody!! To jest to! Uśmiech <3
Musze się jutro zaopatrzyć Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 22 gości