Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój dzisiejszy nastroj
A propos wady wzroku i problemów z czytaniem. Jakiś czas temu strasznie się ucieszyłem, że dostałem czytnik ebooków. I czytanie przestało być takim problemem, choćby dlatego, że mogę sobie ustawić odpowiednią wielkość czcionki. Nie mówiąc już o tym, że nie muszę nosić ze sobą kontenera książek, bo cały się mieści w tej małej tabliczce. Ktoś ma podobnie?
" I don't mean to sound bitter, cold or cruel, but I am, so that's how it comes out" - Bill Hicks
Odpowiedz
mnie w ogóle męczy czytanie na ekranie, książka ma być z papieru i nim pachniećUśmiech
Odpowiedz
O tak, Hela ja mam tak samo. Książka tylko papierowa i taka na 800 stron najlepiej Uśmiech
Odpowiedz
(07-03-2018, 12:34)hela napisał(a): mnie w ogóle męczy czytanie na ekranie, książka ma być z papieru i nim pachniećUśmiech

Mnie meczy bo okulary jeszcze stare mam i zamazany ekran. Tez wole papierowe ?
Odpowiedz
No kurde aż sie pochwale, wstałam koło ósmej, i taki miałam dziś power że nawet operacja ogródek wykonanaUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
No to super! A ja dzis szkola i szkolenie z mezoterapii mikroiglowej. A teraz jestem flak. Zmeczona. Ale zadowolona z siebie bo starsznie sie najaralam tym szkoleniem i bylo super!
Odpowiedz
Grunt że masz satysfakcję z tegoUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
Ja jestem typem „kosmetyczki” ktora uwielbia i moglaby tylko i zamierza tylko robic zabiegi na twarz . Jak sie uda to nie planuje mani ani pedi robic. Chyba ze leczniczy. A jutro mamy zabiegi na biust. Moje relacje z kolezankami przejda na wyzszy level jak juz bedziemy ogladac swoje piersi ? powiem ci hela ze te chwile kiedy mam szkole i robie to co lubie albo jak dzis szkolenie ponad program nauczania sa cudownie nastrajajace optymistycznie
Odpowiedz
I bardzo dobrzeUśmiech Sądzę ż rozwój osobisty i nowe wyzwania kiedy człowiek robi to co lubi są bardzo motywujące i oczywiście poprawia to nastrój i samoocenę, a tym damy dobrze wpływa na Twój stan psychicznyUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
Muszę trochę pomarudzic.. Od dwóch dni czuje się kiepsko Smutny wczoraj pół dnia płakałam bez powodu, co jeszcze bardziej doprowadzalo mnie do płaczu i złości, aż miałam ochotę wszystko porozwalac.. wyrywkowo na kilka sekund zaczęło boleć mnie lewe ramię od rana i dzisiaj też boli.. Wczoraj myślałam że to skurcz mięśni bo trochę cwiczylam ale to inny ból.. Bardzo mnie to irytuje ale mam nadal nadzieję że przejdzie.. Na dodatek dzisiaj dostałam okres, już po prostu mam dość momentami.. Smutny To tyle jeśli chodzi o mój nastrój na ten czas.. Sorki ze zawracam głowę, ale czasem dobrze się wygadac..
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 40 gości