Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój dzisiejszy nastroj
Hej. Ja też miałam pierwszy rezonans kontrolny (rok w programie avonex) i na szczęście zero nowych zmian Uśmiech A co do rdzenia, w szpitalu przy diagnostyce też był rezonans robiony i były zmiany (w rdzeniu kręgowym na poziomach: c2- 8mm, Th1- 6mm oraz pojedyńcze drobniejsze). Kontrolnego rezonansu rdzenia przed włączeniem do programu nie miałam. Smutny
Odpowiedz
Hejka hejka Oczko

Ależ ten czas leci aż chyba ponad miesiąc nie zaglądałam.

Witam wszystkich nowych forumowiczów Oczko

Myślałam, że w urlopie zaglądnę ale zabiegana byłam bo pogoda dopisała Oczko
Od września dzieciaki do szkoły i miałam jeszcze mniej czasu Oczko

Aktualnie dojechaliśmy do Warszawy bo jutro mąż ma na rano wizytę na Banacha i postanowiliśmy zabrać dzieciaki i jechać dzień wcześniej a nie w nocy. A najlepsze jest to, że mam chęć iść już spać Oczko
Odpowiedz
(25-09-2019, 17:45)sloneczko25 napisał(a): Hejka hejka Oczko

Ależ ten czas leci aż chyba ponad miesiąc nie zaglądałam.

Witam wszystkich nowych forumowiczów Oczko

Myślałam, że w urlopie zaglądnę ale zabiegana byłam bo pogoda dopisała Oczko
Od września dzieciaki do szkoły i miałam jeszcze mniej czasu Oczko

Aktualnie dojechaliśmy do Warszawy bo jutro mąż ma na rano wizytę na Banacha i postanowiliśmy zabrać dzieciaki i jechać dzień wcześniej a nie w nocy. A najlepsze jest to, że mam chęć iść już spać Oczko

Czesc! No dawno cie nie bylo na forum.
Taka pogoda dzisiaj. Ja czekam na syna konczy wlasnie terapie SI.
Tez poszlabym spac.
Odpowiedz
(25-09-2019, 17:45)sloneczko25 napisał(a): Hejka hejka Oczko

Ależ ten czas leci aż chyba ponad miesiąc nie zaglądałam.

Witam wszystkich nowych forumowiczów Oczko

Myślałam, że w urlopie zaglądnę ale zabiegana byłam bo pogoda dopisała Oczko
Od września dzieciaki do szkoły i miałam jeszcze mniej czasu Oczko

Aktualnie dojechaliśmy do Warszawy bo jutro mąż ma na rano wizytę na Banacha i postanowiliśmy zabrać dzieciaki i jechać dzień wcześniej a nie w nocy. A najlepsze jest to, że mam chęć iść już spać Oczko


To dobrze że urlop się udałUśmiech ja bym tylko spała, taka pogoda chyba do niczego


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
Halo halo a tu już nikt nie zagląda?
Ja tydzień temu byłam na kontrolnym rezonansie i wynik będzie jakoś za tydzień a ja niestety akurat do Gdańska nie mam biznesu a lekarza mam w grudniu no i ciekawość co tam w opisie ;(
muszę coś wykomninować ;(

Ogólnie czasu jakoś nie mam więc mam zaległości w czytaniu bo jak już troszkę się wyciągnę na łóżku to zasypiam Smutny

A z pozytywów to jeszcze takie, że w końcu uprawiłam rowerek stacjonarny i póki co sadzam na nim tyłek i drałuję wieczorami.
Odpowiedz
Słoneczko ja miałam taki Meksyk w pracy ostatnio że w cztery dni zrobiłam 36 km na piechotę, teraz trochę za to płace, ale ruch to ruchUśmiech też miałam mało czasu ostatnio i czytam wyrywkowo, ale jeszcze z tydzień i się uspokoi mam nadzieję.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
A kicha z czasem nadal ;( już nawet nie wiem gdzie on mi ucieka Smutny Pewnie to przez kiepski sen bo ostatnie tygodnie są tragiczne Smutny niestety wszystko za sprawą męża. On musi się często przewracać na kolejny bok a co za tym idzie musi mnie obudzić żebym go przewróciła więc bywa tak że co pół godziny pobudka Smutny kiedyś miałam problem z zaaśnięciem a teraz głowa do poduchy i mnie nie ma ale niestety to odbija się na całym dniu ;(

Rezonans mój już jest opisany ale jeszcze go nie odebrałam bo nie mam kiedy Smutny

Miałam dziś wielki plan na sprzątanie ale rozbolało mnie gardło łącznie z temp więc praktycznie cały dzień leżę we wyrku i chyba na jutro też to zaplanuję żeby w poniedziałek spokojnie do pracy iść bo przy mojej pensyjce nie warto chodzić na zwolnienia Uśmiech
Odpowiedz
Zdrówka słoneczko, kuruj się, bardzo dzielna jesteś w tym wszystkim, trudno że nie wyspanaOczko


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
Najważniejsze żebyś dobrze się czuła, nabierzesz siły to będzie porządek
Odpowiedz
Rany, ale mam słaby dzień, niby się wyspałam ale i tak bym cały czas spała, prawa łydka spięta od rana, myślałam że przejdzie jak się rozchodzę, nie przeszło. Co bym nie robiła zaraz muszę usiąść i odpocząć. Porażka.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 30 gości