Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój dzisiejszy nastroj
Ja wczoraj pilam czerwone wino i w końcu się wyspałamOczko ale codziennie się nie da, trzeba samochodem jeździć.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
4 miesiące czekania i w końcu udało się przenieść pozwolenie na budowę, za kilka tygodni zaczynamy dalszą budowę domku Uśmiech . Minęło 7 miesięcy od ostatniego rzutu, na początku po diagnozie, zastanawiałem się czy budować ten dom, bo jak będę miał rzuty co chwilę to nie dam rady finansowo.
Odpowiedz
Dasz radęOczko bo czemu nie, powodzeniaUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
(22-08-2019, 16:40)MadMax napisał(a): 4 miesiące czekania i w końcu udało się przenieść pozwolenie na budowę, za kilka tygodni zaczynamy dalszą budowę domku Uśmiech . Minęło 7 miesięcy od ostatniego rzutu, na początku po diagnozie, zastanawiałem się czy budować ten dom, bo jak będę miał rzuty co chwilę to nie dam rady finansowo.

Najważniejsze dobre podejście i wyzwania. Powodzenia
Odpowiedz
Odebrałam wyniki rezonansu, brak nowych zmian, największa 12mm.

Głaz z serca  Nieśmiały
Odpowiedz
(05-09-2019, 11:41)agica napisał(a): Odebrałam wyniki rezonansu, brak nowych zmian, największa 12mm.

Głaz z serca  Nieśmiały

Super! Ile lat się leczysz?

Mnie rozczarowuje to, że NFZ każe robić rezo kontrolny tylko głowy. Jakby rdzeń nie istniał. Duży uśmiech
Odpowiedz
Leczę się od kwietnia 2018, to mój drugi rezonans kontrolny.
Pierwsze objawy od marca 2016

Z rdzeniem faktycznie dziwne
Odpowiedz
Speculum, jak robiłaś kiedykolwiek rdzeń i były jakieś zmiany, to pokaż lekarzowi od programu. Ja tak zrobiłam i dali skierowanie na rdzeń. Standardowo nie d,ają.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
Speculum też mnie to zastanawia bo u mnie akurat rdzeń dał obraz SM a tu od 3 lat nie robiłam RMI
Odpowiedz
(05-09-2019, 15:03)Akinom napisał(a): Speculum, jak robiłaś kiedykolwiek rdzeń i były jakieś zmiany, to pokaż lekarzowi od programu. Ja tak zrobiłam i dali skierowanie na rdzeń. Standardowo nie d,ają.
Mam w szyjnym zmiany, robiłam sobie cały kręgosłup. Jestem umówiona z moją neuro lokalną na kontrolny rez szyi w styczniu, czyli rok po poprzednim.

Neuro z programu mówiła, że może mi zlecić, ale wtedy muszę jechać do nich, a skoro mam polisę medyczną, to wolę to załatwić bezkosztowo u siebie. Duży uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości