Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój dzisiejszy nastroj
A moze macie jakas ksiazke do polecenia na czas wygrzewania sie na plazy?
Odpowiedz
Fratalia ja akurat czytam Danielle Steel.
Odpowiedz
(23-07-2019, 11:10)fratalia napisał(a): A moze macie jakas ksiazke do polecenia na czas wygrzewania sie na plazy?


Severskiego wszystkieOczko


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
Postanowiliśmy zakupić pionizator dla męża - tzn. odkupić użyany bo taniej. I zgadnijcie co ! Jak już coś jest to w okolicy Krakowa!!! Tak jak z autem - nic nie ma na północy Smutny
Ale może koleżanka która pochodzi z tych stron coś załatwi Uśmiech teraz nawet z forum szukałabym znajomości.
Odpowiedz
Dzisiaj trafiłam na petycję dotyczącą PPMS. Ja juz podpisałam. https://www.petycjeonline.com/petycja_ws...v=16602409
Odpowiedz
(25-07-2019, 23:06)sloneczko25 napisał(a): Postanowiliśmy zakupić pionizator dla męża - tzn. odkupić użyany bo taniej. I zgadnijcie co ! Jak już coś jest to w okolicy Krakowa!!! Tak jak z autem - nic nie ma na północy Smutny
Ale może koleżanka która pochodzi z tych stron coś załatwi Uśmiech teraz nawet z forum szukałabym znajomości.


Ja mam 80km do Krakowa, ale kurcze do końca sierpnia z pracy nie wyjdę, także nie bardzo mogę coś załatwić.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

(27-07-2019, 21:14)asia_mys napisał(a): Dzisiaj trafiłam na petycję dotyczącą PPMS. Ja juz podpisałam. https://www.petycjeonline.com/petycja_ws...v=16602409


Też podpisywałam to dziś.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
Co do pionizatora to teoretycznie już mamy go zakupione Oczko
Koleżana z pracy już go kupiła i teraz czekamy aż wrócą Oczko
Ależ się cieszę, że akurat jest z tych stron i akurat tam się wybrali. Mam nadzieję, że spełni nasze oczekiwania.
Odpowiedz
SuperUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
Widze ze nie tylko ja mialam ciezka noc.
Odpowiedz
Ja w te upały w ogóle nie mogę spać. Ogólnie gorzej się czuje. Pieką mnie stopy i kolana. W nocy wstaje i smaruje maścią chłodząca żeby jakoś dotrwać do rana.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości