Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój dzisiejszy nastroj
(17-07-2019, 13:44)fratalia napisał(a): Dzisiaj jest w porzadku. Jestem okrutnie przemeczona, bo nigdy nie mialam tak duzo pracy jak od stycznia tego roku. W marcu diagnoza chlopaka, duzo lekarzy w naszym zyciu sie pojawilo i staralam sobie z tym wszystkim poradzic. W nastepnym tyogdniu lecimy na wakacje i naprawde juz sie nie moge doczekac! Jednak troche sie stresuje, bo to pierwsze prawdziwe wakacje z SM w cieplych krajach. Trzeba wziac byka za rogi Uśmiech Jak wam mijaja wakacje?

Ja też jadę za tydzień na wakacje i też się trochę stresuję, ale staram się odganiać takie myśli, jadę w końcu wypocząć i zresetować się Uśmiech będzie dobrze, musi być ??️
Odpowiedz
(17-07-2019, 14:15)Kari napisał(a):
(17-07-2019, 13:44)fratalia napisał(a): Dzisiaj jest w porzadku. Jestem okrutnie przemeczona, bo nigdy nie mialam tak duzo pracy jak od stycznia tego roku. W marcu diagnoza chlopaka, duzo lekarzy w naszym zyciu sie pojawilo i staralam sobie z tym wszystkim poradzic. W nastepnym tyogdniu lecimy na wakacje i naprawde juz sie nie moge doczekac! Jednak troche sie stresuje, bo to pierwsze prawdziwe wakacje z SM w cieplych krajach. Trzeba wziac byka za rogi Uśmiech Jak wam mijaja wakacje?

Ja też jadę za tydzień na wakacje i też się trochę stresuję, ale staram się odganiać takie myśli, jadę w końcu wypocząć i zresetować się Uśmiech będzie dobrze, musi być ??️
Oczywiscie e bedzie dobrze, nie przejmuj sie na zapas, zobaczysz ze bedzie milo odpoczac
Odpowiedz
Nie nakręcajcie się na darmo. To są Wasze wakacje cieszcie się nimi i odpoczywajcie.

To miłego wypoczynku życzę.
Odpowiedz
Ja z pierwszym w życiu pudełkiem tec poleciałam do Gruzji, nie ma się co stresować na zapas, i odkładać planów.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
W końcu urlop Duży uśmiech .
Odpowiedz
(22-07-2019, 07:31)MadMax napisał(a): W końcu urlop Duży uśmiech .

Cwaniak Cwaniak Cwaniak miłego
Odpowiedz
(22-07-2019, 07:31)MadMax napisał(a): W końcu urlop Duży uśmiech .


To czemu wstajesz tak ranoUśmiech?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
Juz za dwa dni tez dolacze do grona urlopowiczow UśmiechAz chce mi sie skakac z radosci!
Odpowiedz
Ja już się urlopuje Oczko
Odpowiedz
Urlopowiczom życzę miłego urlopu Oczko

W końcu udało mi się tu popisać  Uśmiech pojęcia nie mam gdzie i kiedy mi czas ucieka Smutny kolejna szyba w aucie już wstawiona tylko szkoda, że sprawca przepadł Smutny
Poza tym dziś mam jakoś lewą część twarzy przewrażliwione i mam nadzieję, źe mnie przewiało i szybko przejdzie. 
Kolejne książki przeczytane i dziś se małą przerwę zrobiłam więc piszę Oczko
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: Iris, 6 gości