Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój dzisiejszy nastroj
Mufa chyba powrócę do ziołowych tabletek Cystone firmy Himalaya. Ostatnio się sprawdziły ale, że było lepiej to przestałam brać Oczko
Odpowiedz
Słoneczko tak to już niestety jest że jak nam lepiej to przestajemy brać a tu jednak trzeba wyleczyć
Odpowiedz
Dokładnie mufa Oczko
Byłam dziś u neurolog i krew ok to się czepiać nie będę. Pani doktor stwierdziła, że muszę być zdrowa skoro mąż choruje Oczko w sumie przez te 2 tyg codziennie ją widzę więc taka wizyta to tylko proforma Oczko dopytała się jak dojeżdżamy i takie tam ?

A najciekawsze było to, że jak już wracaliśmy to pani z wózkiem od obiadu chciała i swój wózek i nas zabrać do windy i coś naprzyciskała, że winda się zawiesiła i koniec. My zostaliśmy na 2 piętrze z mężem na wózku a ona swoje dania ponosiła piętro niżej. Oczywiście nie wiadomo kiedy pan od windy przyjdzie, no i studentów też jak na złość mało. Już chciałam iść po panów którzy transportują chorych ale i od nich żadnej żywej duszy ;(
w końcu panowie od windy dotarli i nie trwało to aż tak długo Oczko
Odpowiedz
Wiecie co po tym całym mega wykańczającym kaszlu boli mnie czesto po nocy głowa i mam od 3-4 dni cos dziwnego z oczami jak otwieram je w nocy jak sie przebudze.
Mam taki efekt jak sie puszcza kaczki na wodzie. Trwa to sekunde lub dwie. Zamkne oczy i otworzę je i juz ok.
Nie umiem inaczej opisac tego „ zjawiska” mieliscie tak kiedys?
Bylam u laryngologa, zatoki, uszy ok. Jej zdaniem bol glowy i ogolne przemeczenie beda jeszcze troche trwac. Rtg klatki piersiowej ok, przeciwciala wyszly ujemne.
Pojde do poradni chorob zakaznych zeby zbadali mnie jeszcze bo wyglda na to ze mozliwe ze to nie krztusiec byl.
Odpowiedz
(18-04-2019, 06:05)Anka napisał(a): Wiecie co po tym całym mega wykańczającym kaszlu boli mnie czesto po nocy głowa i mam od 3-4 dni cos dziwnego z oczami jak otwieram je w nocy jak sie przebudze.
Mam taki efekt jak sie puszcza kaczki na wodzie. Trwa to sekunde lub dwie. Zamkne oczy i otworzę je i juz ok.
Nie umiem inaczej opisac tego „ zjawiska”  mieliscie tak kiedys?
Bylam u laryngologa, zatoki, uszy ok. Jej zdaniem bol glowy i ogolne przemeczenie beda jeszcze troche trwac. Rtg klatki piersiowej ok, przeciwciala wyszly ujemne.
Pojde do poradni chorob zakaznych zeby zbadali mnie jeszcze bo wyglda na to ze mozliwe ze to nie krztusiec byl.

Anka a u pulmonologia byłaś? Może warto byłoby się wybrać? Oni leczą różne choroby pluc.
Odpowiedz
(18-04-2019, 07:55)Joanna napisał(a):
(18-04-2019, 06:05)Anka napisał(a): Wiecie co po tym całym mega wykańczającym kaszlu boli mnie czesto po nocy głowa i mam od 3-4 dni cos dziwnego z oczami jak otwieram je w nocy jak sie przebudze.
Mam taki efekt jak sie puszcza kaczki na wodzie. Trwa to sekunde lub dwie. Zamkne oczy i otworzę je i juz ok.
Nie umiem inaczej opisac tego „ zjawiska”  mieliscie tak kiedys?
Bylam u laryngologa, zatoki, uszy ok. Jej zdaniem bol glowy i ogolne przemeczenie beda jeszcze troche trwac. Rtg klatki piersiowej ok, przeciwciala wyszly ujemne.
Pojde do poradni chorob zakaznych zeby zbadali mnie jeszcze bo wyglda na to ze mozliwe ze to nie krztusiec Nie
Anka a u pulmonologia byłaś? Może warto byłoby się wybrać? Oni leczą różne choroby pluc.

Nie bylam. Ja juz nie kaszle, w zasadzie tylko boli mnie glowa i ten dziwny objaw w oczach.
Mysle ze ja nadwyrezylam sibie niezle oczy tak kaszlac.
Okuliste wypadaloby odwiedzic
Odpowiedz
Anka chyba wszystkie mięśnie masz nadwyrężone tak że dużu odpoczynku w śeięta i przed Oczko gdybyście jeszcze nie doczytali to ma przyjść zajączek a nie sanepid na test białej rękawiczki. Dbaj o siebie i odpoczywaj Oczko
Odpowiedz
(18-04-2019, 13:37)sloneczko25 napisał(a): Anka chyba wszystkie mięśnie masz nadwyrężone tak że dużu odpoczynku w śeięta i przed Oczko gdybyście jeszcze nie doczytali to ma przyjść zajączek a nie sanepid na test białej rękawiczki. Dbaj o siebie i odpoczywaj Oczko

Gdzies to czytałam, a ja wszystkie okna dla tego zajączka wymylam haha  Uśmiech
Odpowiedz
(18-04-2019, 13:37)sloneczko25 napisał(a): Uśmiech Anka chyba wszystkie mięśnie masz nadwyrężone tak że dużu odpoczynku w śeięta i przed Oczko gdybyście jeszcze nie doczytali to ma przyjść zajączek a nie sanepid na test białej rękawiczki. Dbaj o siebie i odpoczywaj Oczko

Sanepid jakby wszedl to by mi nakazal opuscic dom Uśmiech
A tak na serio, ja nie robie swiat w domu, mam posprzatane jak co tydzien, nie sprzatam jakos specjalnie nigdy przed siwetami.
Jak kiedys dozyje czasow ze bede mogla jesc z podlogi to tylko dlatego bo wygram w totka, odwali mi, zatrudnie sprzataczke i gosposie i bede miec sterylnie w domu Duży uśmiech
Odpowiedz
Hahaha, dobre !!!
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 18 gości