Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój dzisiejszy nastroj
Syn zarazil mnie jelotowka. Od sr fatalnie sie czuje. Doszedl mega duzy bol gardla, ledwo mowie, stan podgoraczkowy, pocenie sie i dreszcze.
Od diagnozy w 2017 r nie chorowalam. Ogolnie zawsze rzadko chorowalam, ale jak dopadlo to tak ze nie wiedzialam co ze soba zrobic.Ide dzis do lekarza.
Oby szybko minelo
Odpowiedz
ZdrowiejUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
Zdrówka Oczko
Odpowiedz
Współczuję. Mnie jelitowka zawsze przykuwa do łóżka i nie ma chodzenia.
Odpowiedz
E-semka ale pamiętasz np o maści rozgrzewającej Oczko moich chłopaków zwykle tym wyleczę
Odpowiedz
I znowu musze się tłumaczyć dlaczego brzydko i nieczytelnie pisze. Nowa wychowawczyni córki tym razem. Nieładnie wypelmilam upoważnienie.
Odpowiedz
Ja bym jej powiedziała że nie jej sprawaOczko kim ona jest żeby dorosłą osobę odpytywać dlaczego brzydko pisze. W głowach im się przewraca.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
Kazała napisać zgodę przez dziennik elektroniczny. To już lepiej :-) Napisze i zobaczymy co się będzie działo.
Odpowiedz
Cwaniara. Ciekawe czy np do lekarza też by tak powiedziała. Akinom nie przejmuj się, szkoda nerwów.
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
(22-03-2019, 21:32)Akinom napisał(a): Kazała napisać zgodę przez dziennik elektroniczny. To już lepiej :-) Napisze i zobaczymy co się będzie działo.


Może się czepiam, ale od kiedy nauczyciel może coś kazać rodzicowi? To takie robienie się ważnym na siłę.

Rany jak mnie ludzie irytują ostatnio, okres będę miałaOczko


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 22 gości