Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ogromna prośba o pomoc w badaniu dla opiekunów
#1
Informacja 
Szanowni Państwo,

Jestem doktorantką Instytutu Psychologii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego. Przygotowuję rozprawę doktorską dotyczącą funkcjonowania opiekunów nieformalnych. W swojej pracy pragnę szczególną uwagę poświęcić osobom sprawującym opiekę nad bliskimi/krewnymi z chorobami przewlekłymi (zwłaszcza układu nerwowego i nerwowo-mięśniowymi) oraz z różnego rodzaju niepełnosprawnością (ruchową, sensoryczną, intelektualną).
Zwracam się do Państwa z serdeczną prośbą o udział w anonimowym badaniu, prowadzonym wyłącznie w celach naukowych. Jest ono przeznaczone dla pełnoletnich osób, które opiekują się osobami bliskimi czy swoimi krewnymi.

Poniżej zamieszczam link to ankiety:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQ...sp=sf_link

Osoby chętne zapraszam do kontaktu: karszat@gmail.com

Z wyrazami szacunku,
Karolina Szatkowska
Odpowiedz
#2
Witam.
Chciałam wypełnić ankietę ponieważ aktualnie mam męża bardziej niesprawnego niż ja, ale w niektórych pytaniach pisze, że można zaznaczyć więcej odpowiedzi a faktycznie tak nie jest.
Pozdrawiam.
Odpowiedz
#3
(27-08-2017, 22:43)sloneczko25 napisał(a): Witam.
Chciałam wypełnić ankietę ponieważ aktualnie mam męża bardziej niesprawnego niż ja, ale w niektórych pytaniach pisze, że można zaznaczyć więcej odpowiedzi a faktycznie tak nie jest.
Pozdrawiam.

Bardzo dziękuję za tę uwagę techniczną. Zaraz postaram się to poprawić. Jeśli nadal będą występowały takie trudności, proszę o dopisanie w opcji "Inne".

Pozdrawiam serdecznie.

Udało się. Wersja poprawiona już jest dostępna. Jeszcze raz bardzo dziękuję za informację zwrotną.
Odpowiedz
#4
No to teraz wypełnone Oczko
Odpowiedz
#5
(28-08-2017, 00:44)sloneczko25 napisał(a): No to teraz wypełnone Oczko

Bardzo dziękuję i zachęcam gorąco inne osoby do udziału w badaniu.

Łączę pozdrowienia.
Odpowiedz
#6
Dzień dobry,

Jeśli ktoś z Państwa ma jeszcze ochotę wypełnić ankietę, serdecznie zachęcam, gdyż jest ona nadal aktywna. Dziękuję za poświęcony czas i pomoc.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości