Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cześć wszystkim
#11
Dzis mam spotkanie zPTSR u siebie w mieśćie i będę wszystko wiedział co mogę zrobić i kak zrobić by zostać w Polsce.
Odpowiedz
#12
Byłem dziś w PTSR i wszystkiego się dowiedziałem, nie wygląda to tak strasznie jak to mówią, w tym miesiącu Pani z którą rozmawiałem chciała mnie zapisać do neurologa w WWA ale za późny termin dla mnie był dlatego w grudniu wracamy do Polski i zaczynamy działać. Najważniejsze by nie tracić wiary i wlońcu będę w swoim kraju.
Odpowiedz
#13
To fajnie Uśmiech daj znać czego się dowiedziałeś. Może komuś się taka wiedza przyda Uśmiech

Czyli nie będziesz miał problemu z przeniesieniem leczenia do polski?
Odpowiedz
#14
Powiem tak, zanim mam przyjechać do Polski w grudniu mam się skontaktować z tą Pania zPTSR wtedy umówią mi wizyte u neurologa w Warszawie, przedstawie mu całą moją historie na jakim leku jestem i wtedy będą badania, całe szcześćie moje Stwardnienie rozsiane przechodzi łagodnie więc myśle że zanim będę miał rzut kolejny to zdołam się zakfalifikować na program leczenia.
Odpowiedz
#15
Hejka forumowicze Uśmiech wię ze mną wygląda to tak że chcąc kontynłować leczenie w Polsce musze przywiez ze sobą wyniki badań rezonansu do Warszawy żeby Pani doktor mogła je zobaczyć i jak tozmawiałem z Panią z PTSR w mojej okolicy to mówiła żebym przywiózł sobie zapas copaxone tyle ile mogę ze wględu na to że mogę czekać na kontynuacje od 4-6 miesięcy.
Odpowiedz
#16
4-6 miesięcy to niby nie tak źle ale czy dostaniesz tyle copaxone żeby Ci starczyło? Jeśli nie to może uda ci się znaleźć szybszy termin w innym szpitalu? Lepiej byłoby nie przerywać leczenia...
Odpowiedz
#17
o leki nie będe musiał się martwić ale chyba copaxone 40ml przestaje działać na mnie bo powstał mi stan zapalny układu nerwowego i lędzwię mnie bolą od dłuzszego czasu, więc chyba muszę zostać w UK
Odpowiedz
#18
(11-11-2017, 14:56)Grzes92 napisał(a): o leki nie będe musiał się martwić ale chyba copaxone 40ml przestaje działać na mnie bo powstał mi stan zapalny układu nerwowego i lędzwię mnie bolą od dłuzszego czasu, więc chyba muszę zostać w UK

Co masz na myśli pisząc o stanie zapalnym układu nerwowego?
W Polsce jest refundowanych kilka leków na SM, nawet jeśli Copaxone na Ciebie nie działa - lekarze mogą zadecydować o leczeniu innym lekiem.
Odpowiedz
#19
Cześć Grzesiu! Ja, na swoim przykładzie mogę powiedzieć coś o dostaniu się na leczenie z NFZtu. Rezonans w 2016 roku nie wykazał u mnie żadnych zmian, a nawet poprawę ( po 1,5 roku bez pracy - L4 i zasiłek, czyli spokój , relaks odżywianie, witamina K i D ) więc do leczenia z NFZtu się nie kwalifikowałam. Założenia są takie, że muszą być zmiany, musi być można było włączyć kogoś do leczenia. Więc "czekałam" na rzut z nadzieją, że już nie przyjdzie Duży uśmiech Ale przyszedł ... a z nim leki. Ciekawa jestem jak Ciebie zakwalifikują, bo przecież już się leczysz. Mam nadzieję, że nie będziesz musiał czekać tak jak ja ;-) Życzę powodzenia , trzymam kciuki :-)
Odpowiedz
#20
Nie rezygnuj tak łatwo. Jak chcesz wracać, to prób powalczyć o leczenie w PL!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości