Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Teryflunomid (Aubagio)
4 dzień Aubagio za mną. Wcześniej były Tecfidera i Copaxone.
Żołądek na razie się nie buntuje.
Ciśnienie, parametry krwi i wpływ na ilość włosów ocenimy później.
Odpowiedz
U mnie już 4mc z Aubagio: z włosami OK, biegunki owszem , skóra suchsza, krew i wątroba OK ale pilnuję diety. Pozdro [emoji870]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
Bóle brzucha przy Aubagio to normalka ? . Pytam bo nie raz tak mi napieprza brzuch że ledwo da się wytrzymać . Sama już nie wiem co mam jeść a czego nie . Dziś jeszcze boli mnie żołądek, normalnie zdycham Język . Wyniki morfologi mam w normie .
Odpowiedz
(17-06-2021, 09:35)lucja8112 napisał(a): Bóle brzucha przy Aubagio to normalka ? . Pytam bo nie raz tak mi napieprza brzuch że ledwo da się wytrzymać . Sama już nie wiem co mam jeść a czego nie . Dziś jeszcze boli mnie żołądek, normalnie zdycham Język . Wyniki morfologi mam w normie .


Ja takich skutków ubocznych nie miałem… może to nie od tego ? BTW: Ostatni ALAT 29 [emoji123] ale fakt, że jeszcze zmodyfikowałem dietę i masę zielelniny jem [emoji1637]no i picie pokrzywy [emoji41]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
(18-06-2021, 09:57)bagi napisał(a):
(17-06-2021, 09:35)lucja8112 napisał(a): Bóle brzucha przy Aubagio to normalka ? . Pytam bo nie raz tak mi napieprza brzuch że ledwo da się wytrzymać . Sama już nie wiem co mam jeść a czego nie . Dziś jeszcze boli mnie żołądek, normalnie zdycham Język . Wyniki morfologi mam w normie .


Ja takich skutków ubocznych nie miałem…  może to nie od tego ?  BTW: Ostatni ALAT 29 [emoji123] ale fakt, że jeszcze zmodyfikowałem dietę i masę zielelniny jem [emoji1637]no i picie pokrzywy [emoji41]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja mówiłam o tych bólach brzucha lekarzowi i stwierdził że to może być skutek uboczny od Aubagio. Zobaczymy jak dalej będzie , kolejna wizyta za 3 miesiące.
Odpowiedz
No i jestem 3 miesiąc na Aubagio. Samopoczucie od strony neurologicznęj jest ok. Natomiast wypada mi coraz więcej  włosów  Płacz , a przez pierwsze 2 miesiące było ok. i już myślałam że mnie to działanie uboczne nie dotknie a tu ZONK . Normalnie łapie mnie załamka bo jak się to bedzie dłużej utrzymywać to trzeba bedzie odstawić lek  Smutny .
Odpowiedz
(02-07-2021, 14:00)lucja8112 napisał(a): No i jestem 3 miesiąc na Aubagio. Samopoczucie od strony neurologicznęj jest ok. Natomiast wypada mi coraz więcej  włosów  Płacz , a przez pierwsze 2 miesiące było ok. i już myślałam że mnie to działanie uboczne nie dotknie a tu ZONK . Normalnie łapie mnie załamka bo jak się to bedzie dłużej utrzymywać to trzeba bedzie odstawić lek  Smutny .

Przejdzie Ci a potem wszystko odrośnie. Nie martw się.
Odpowiedz
Mi już odrastają. Wax, loxon max 2xdzilennie
Odpowiedz
Mi też nie wypadały od razu tylko dopiero później. Chyba po pół roku dopiero. Z czasem będzie lepiej. Mi pomagał vitapil. Witaminę a+e możesz też brać.
Odpowiedz
(03-07-2021, 10:50)Orchidea ponownie napisał(a): Mi już odrastają. Wax, loxon max 2xdzilennie

Loxon ten do wcierania ? komu by się chciało Język ? . Ja nie mam do tego cierpliwości . Łykam biotebal max czy jakiś tak. Było już ok. bo przed Aubagio też mi trochę wypadały ale teraz to masakra jakaś .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości