Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Teryflunomid (Aubagio)
(16-01-2023, 11:35)e-smka napisał(a): Mi przy Aubagio kazali mierzyć ciśnienie codziennie, bo może podnosić. U mnie nic się nie działo, a ogólnie mam nadciśnienie i biorę na to leki.
Aubagio brałam 3 msc, przerwałam z powodu nietolerancji laktozy i silnych biegunek.

Biegunki to moje drugie imię. Choć po aubagio są mniej nasilone niż po tecfiderze.
Odpowiedz
Jestem po wizycie. Jak tylko będzie lek u mnie to dostanę Kesimpte .
Odpowiedz
Mnie chyba dosięgły jakieś skutki uboczne Aubagoo. Częściej chodzę do toalety na "dwójkę", a i sama kupa o wiele luźniejsza. Zaczęły mi też wychodzić włosy. Pierwsza przypadłość na szczęście jeszcze na akceptowalnym poziomie. Druga trochę przykra, bo mam długie włosy,ale.cóż...Bez włosów można żyć.
Odpowiedz
(27-01-2023, 13:12)MarcinS napisał(a): Mnie chyba dosięgły jakieś skutki uboczne Aubagoo. Częściej chodzę do toalety na "dwójkę", a i sama kupa o wiele luźniejsza. Zaczęły mi też wychodzić włosy. Pierwsza przypadłość na szczęście jeszcze na akceptowalnym poziomie. Druga trochę przykra, bo mam długie włosy,ale.cóż...Bez włosów można żyć.

Witam w klubie.Wlosy też lecą. Wcierki stosuje.Jak przestaję to znowu wypadają.Biegunki też mam .Czekam z utęsknieniem na zmianę leku.
Odpowiedz
Na razie te doleiwości są mniej uciążliwe niż dół, jaki był przy Betaferonie. Jakoś akceptuję, że leki na SM mogą nie być całkowicie obojętne dla organizmu. Skoro jednak działają, to stosuję. Jak Aubagio działa okaże się w marcu.
Odpowiedz
Ja od końca marca mam mieć aubagio i potem wyplukanie leku.Przechodzę na kesimpte.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości