Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SM i praca zawodowa
Super, tak trzymaj Uśmiech
Odpowiedz
(06-11-2018, 21:00)moskit30 napisał(a): w obecnej pracy na rozmowie kwalifikacyjnej powiedzialam ze choruje na SM, menager w ogole nie wiedziala co to za choroba,zostalam zatrudniona I jakie bylo zdziwienie menager I calej ekipy z mojej pracy,pracuje lepiej niz nie jedna dziewczyna,menager jest mna zachwycona(spodziewala sie ze bede mniej wydajna), ja czuje sie spelniona w pracy,czuje ze mam duze wsparcie ze strony menager,czesto pyta sie Jak sie czuje I ogolnie wiem ze jestem lubiana przezp zaloge i klientow ktorzy byli w szoku Jak sie dowiedzieli o mojej chorobie ?. Jako osoba z umiarkowanym stopniem pracuje 7h I mam dodatowa przerwe I dodatkowy urlop?

Rozumiem współpracowników, ale jakbym mówiła klientom to byłaby afera na pół miastaUśmiech plotki, i tak niektórzy podejrzewali że jestem w ciąży jak byłam w zeszłym roku na l4 przez 3 miesiąceOczko domysłom nie było końca

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
U mnie były plotku, że mam kilka różnych chorób więc wolałam sama wymieniać które mam zanim mi różnych cudów nie powymyślali Oczko
Odpowiedz
https://m.facebook.com/story.php?story_f...&source=57
Odpowiedz
I bardzo dobrzeUśmiech

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości