Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obraz rezonansu
#81
(27-09-2017, 09:57)Serenity1987 napisał(a): Jest światełko w tunelu...na noc wzięłam dwa przeciwbólowe. Padłam, sen mocniejszy, bardziej regenerujący. Głowa w nocy nie bolała. Odkąd wstałam czuje różnice ciśnien jak wstaje czy chodze uszy dalej się zatykają ale jest do zniesienia. Na pewno lepiej niż wczoraj i mam nadzieję że tak bedzie aż zupełnie zniknie.
Po tych sterydach zlewa mnie pot bardzo w nocy, ogólnie jestem osłabiona. Tez nie wiem czy teraz bym sie zgodziła przy braku objawów na podawanie ich...

Poszłam tam pełna sił i energii a wyszłam jakby mnie tramwaj przejechał... Uśmiech

Serenity 1987 ja też po punkcji miałam mocny ból głowy i brałam sterydy, dostałam paracetamol (2 tabletki) co właściwie niewiele pomogło i mama przykładała mi nawilżony, chłodny okład co trochę pomagało. Przytykanie uszu też przeszłam i to ustąpiło samo po czasie, więc u Ciebie też powinno to minąć Uśmiech
Odpowiedz
#82
Na pocieszenie dołączę się do zespołu z objawami zespołu popynkcyjnego.
Żeby wstać z łóżka i iść do toalety to nie prostowałam się tylko szłam taka zgięta trzymając się ściany, mebli bo tak bardzo bolała mnie głowa. Taki pulsujący, rozsadzający ból... Nie mogłam jeść bo zaraz miałam mdłości.
Za to jak leżałam całkiem płasko to ból mijał. Aż nadszedł dzień kiedy rano wstałam zdziwiona że nie boli, aż uwierzyć nie mogłam Uśmiech
Odpowiedz
#83
(26-09-2017, 22:08)sloneczko25 napisał(a): Joanna wiem, że to nie to samo bo ja miałam podane znieczulenie a nie pobierane materiał do badań ale chodzi mi o to, że nawodnienie organizmu jest ważne. Z drugiej strony masz rację i nie ma się co męczyć z tym, że pewnie niby to wiemy ale jeszcze poczekamy bo może przejdzie.

Zgadzam się,  nawodnienie organizmu może złagodzić objawy ale tak naprawdę, to juz przed zrobieniem punkcji powinno się dużo pić  i tuż po niej. Mnie nikt nie uprzedził ale wtedy jeszcze nie byłam zorientowana w temacie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości