Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
przerwanie leczenia i zajście w ciąże
#49
(09-10-2018, 19:38)Gigi napisał(a):
(09-10-2018, 18:11)elina napisał(a):
(09-10-2018, 12:32)Gigi napisał(a): Hej ! Dopiero dziś zauważyłam ten wątek, udzielam się tylko na wątku o Tecfiderze i tam też pisałam, że ja nie odstawiałam leku. Prawdę mówiąc opinia lekarza w tej kwestii nie była dla mnie zbyt istotna, doskonale bowiem wiedziałam co powie. Sama przeanalizowałam temat korzystajac z materialow dostepnych w internecie. Leki odstawiłam dopiero po wykonaniu testu (w dniu spodziewanej miesiączki). Moja neuro powiedziała, że wszystko bedzie dobrze. I tak jest, ciąża przebiega prawidłowo i już wyczekuje konca. Nikogo do niczego nie namawiam ani nie twierdze, ze lek jest bezpieczny jednak jesli kogos ma to podniesc na duchu to proszę oto jestem ja z pozytywną historią :-)

@Gigi super wiadomośćUśmiech gratulujęUśmiech ja w ostatni czwartek bylam na wizycie kontrolnej po wyniki rezonansu, wynik okej żadnych nowych zmian od dwóch lat... tak wiec tez juz postanowiłam że będziemy z mężem starać się o dziecko, alee moja pani doktor stwierdziła, że jednak by zalecała zrobić miesiąc przerwy z lekami ( a trzy miesiące temu jak byłam zalecała 2-3 miesiące...) także co wizyta inna informacja:\
Elina, moim zdaniem problem tkwi w tym, że nikt nie wie do końca jak jest...Dlatego wydaje się, że te 3mce to taka bezpieczna sugestia od lekarza. Ja też pierwotnie myslałam, że tak zrobie i odstawie leki, bałam się o zdrowie potencjalnego maluszka i biłam z myślami jak postąpić :-) Ale też z drugiej strony mega bałam się rzutu po odstawieniu ! I tego ile to "zachodzenie" nam zajmie, czasami to przecież trwa miesiącami. Stresowała mnie mysl jak dlugo bede bez leku... Ciężkie te nasze dylematy ;-)
heh no i właśnie tego mega sie boje, tego czasu bez leku, chociaz może byc tak, żę będzie wszystko dobrze, że nic mnie nie dopadnie. Najgorsze jest właśnie to, że nie wiadomo czy od razu uda mi się zajść w ciąże czy bedziemy sie starać x czasu... ale z drugiej strony nie wiem czy odważyłabym się na taki krok żeby odstawić lek dopiero po zajściu.. podziwiam Cię za odwagę i trzymam kciuki za Ciebie i maluszka aby wszystko było dobrze Serce
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Glenya - przez SMMarta26 - 06-09-2018, 21:59
RE: przerwanie leczenia i zajście w ciąże - przez elina - 09-10-2018, 20:46

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości