Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
przerwanie leczenia i zajście w ciąże
#48
(09-10-2018, 18:11)elina napisał(a):
(09-10-2018, 12:32)Gigi napisał(a): Hej ! Dopiero dziś zauważyłam ten wątek, udzielam się tylko na wątku o Tecfiderze i tam też pisałam, że ja nie odstawiałam leku. Prawdę mówiąc opinia lekarza w tej kwestii nie była dla mnie zbyt istotna, doskonale bowiem wiedziałam co powie. Sama przeanalizowałam temat korzystajac z materialow dostepnych w internecie. Leki odstawiłam dopiero po wykonaniu testu (w dniu spodziewanej miesiączki). Moja neuro powiedziała, że wszystko bedzie dobrze. I tak jest, ciąża przebiega prawidłowo i już wyczekuje konca. Nikogo do niczego nie namawiam ani nie twierdze, ze lek jest bezpieczny jednak jesli kogos ma to podniesc na duchu to proszę oto jestem ja z pozytywną historią :-)

@Gigi super wiadomośćUśmiech gratulujęUśmiech ja w ostatni czwartek bylam na wizycie kontrolnej po wyniki rezonansu, wynik okej żadnych nowych zmian od dwóch lat... tak wiec tez juz postanowiłam że będziemy z mężem starać się o dziecko, alee moja pani doktor stwierdziła, że jednak by zalecała zrobić miesiąc przerwy z lekami ( a trzy miesiące temu jak byłam zalecała 2-3 miesiące...) także co wizyta inna informacja:\
Elina, moim zdaniem problem tkwi w tym, że nikt nie wie do końca jak jest...Dlatego wydaje się, że te 3mce to taka bezpieczna sugestia od lekarza. Ja też pierwotnie myslałam, że tak zrobie i odstawie leki, bałam się o zdrowie potencjalnego maluszka i biłam z myślami jak postąpić :-) Ale też z drugiej strony mega bałam się rzutu po odstawieniu ! I tego ile to "zachodzenie" nam zajmie, czasami to przecież trwa miesiącami. Stresowała mnie mysl jak dlugo bede bez leku... Ciężkie te nasze dylematy ;-)
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Glenya - przez SMMarta26 - 06-09-2018, 21:59
RE: przerwanie leczenia i zajście w ciąże - przez Gigi - 09-10-2018, 19:38

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości