Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
renta
#21
Dlaczego dopiero w grudniu? nie znam się na tym w ogóle dlatego pytamUśmiech
Odpowiedz
#22
Lekarz orzecznik mnie uświadomił że 6 tygodni przed zakończeniem świadczenia rehabilitacyjnego. Teraz pracuje na ekwiwalent za urlop. Jeszcze nikt nie wpadł na pomysł żeby mnie zwolnić z pracy, więc może dadzą dochorowac do końca.
Odpowiedz
#23
to mobbing by był jakiś czy dyskryminacja, jakby Cię zwolnili z powodu choroby
Odpowiedz
#24
Mają prawo po 90 dniach świadczenia rehabilitacyjnego. Taj kodeks pracy chroni ludzi chorych ;-)
Odpowiedz
#25
no tak, kolegi żona też się tak rozstała z pracą
Odpowiedz
#26
Ja sie ciesze, ze mnie trzymaja, bo jakby nie bylo ekwiwalent leci :-) Swinia jestem, wiem, ale firma wycisnela ze mnie co sie dalo, a na koniec uslyszalam, ze mam isc do okulisty bo robie literowki - zdarzyla mi sie doslownie jedna, ktora wszyscy swieci widzieli, bo czytali pismo. Z reszta, kolezanka coraz bardziej mi dokuczala i nawet sie ciesze, ze poszlam na chorobowe, bo inna dziewczyne, bardzo pracowita (chyba naet za bardzo) tez wykonczyla psychicznie, a potem z wielkim hukiem sama odeszla. I wtedy moja szefowa zobaczyla, jaka E byla na prawde, ale bylo juz troche za pozno na opamietanie.
Odpowiedz
#27
są firmy i firmy, ja swoją pracę uwielbiam, jak byłam na l4 nikt mi słowa nie powiedział, pracuje z wspaniałymi ludzmi
Odpowiedz
#28
To masz szczescie. U nas po zmianie prezesa zrobil sie taki maly mordor. Liczy sie wynik, nie czlowiek. Jestem ponad rok na chorobowym i szefowa ze dwa razy zadzwonila i napisala SMsa. Wstyd.
Odpowiedz
#29
Mój szef dał zakaz moim podwładnym zawracania mi głowy jak byłam na chorobowym (3m), zajął się wszystkimOczko
Odpowiedz
#30
Pięknie :-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości