Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie zabiegi rehabilitacyjne
#31
Łucja normalnie szok Oczko
2020 rok w trybie pilne - brak słów.
A masz i czy pokazywałaś orzeczenie?
Odpowiedz
#32
(23-03-2019, 22:12)sloneczko25 napisał(a): Łucja normalnie szok Oczko
2020 rok w trybie pilne - brak słów.
A masz i czy pokazywałaś orzeczenie?

Niestety , ale taką mamy opiekę zdrowotną w Polsce, ehhh. 
Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności ? mam ,  a nie wystarczy że na skierowaniu jest napisane że mam SM ?
Odpowiedz
#33
Z tego co ostatnio koleżanka doświadczyła to osoby z orzeczeniem powinny mieć szybszy dostęp do różnych świadczeń. Wprowadzili to po strajku niepełnosprawnych. Niestety wiadomo jak wygląda praktyka ale też zależy to od osób zapisujących np do lekarza. Jedna pani ją olała jak się rejestrowała ale inna jak usłyszała o orzeczeniu to poszukała szybszego terminu, więc jakby co to warto może o nim mówić. Muszę poszukać sobie o tym przepisy to z gotowcem się pójdzie Oczko
Odpowiedz
#34
Z tego co się orientuję to osoby ze znacznym stopniem niepełnosprawności mają prawo do korzystania ze świadczeń zdrowotnych poza kolejnością.
Odpowiedz
#35
Z umiarkowanym już są szybsze terminy. Ja po operacji na kolano w trybie pilnym miałabym na 23 kwietnia a bez tego jest na koniec maja- oczywiście sam lekarz bo na rehabilitację to do listopada się czeka.
W zwykłym trybie do listopada 2p20
Odpowiedz
#36
Osób ze znacznym stopniem niepełnosprawności kolejka oczekujących nie obowiązuje warunkiem jest okazanie przy zapisie orzeczenia lub legitymacji z wpisanym stopniem.
Monika napisał 28-03-2019, 13:15:
Usunęłam reklamę z Twojej sygnatury.
Odpowiedz
#37
Niestety rzeczywistość wygląda tak, że tych osób ze znacznym stopniem jest też sporo i oni też muszą w kolejce poczekać bo ośrodki muszą ich szybciej przyjąć ale personelu więcej nie mają. Kolejka krótsza ale jednak nadal jest Smutny
Odpowiedz
#38
(28-03-2019, 11:43)pp_1990 napisał(a): Osób  ze znacznym stopniem niepełnosprawności kolejka oczekujących nie obowiązuje warunkiem jest okazanie przy zapisie orzeczenia lub legitymacji  z wpisanym stopniem
Usuń reklamę z postu.
Odpowiedz
#39
No i mnie "załatwili" na tej rehabilitacji  Smutny . Moja lewa noga dziś słaba jakby była z waty. Chyba rehabilitantka która miała zastępstwo przesadziła z ćwiczeniami i tym samym przemęczyłam nogę Smutny , a że przez ostatnie dni po ćwiczeniach z moją reh...było ok., Zastanawiam się czy nie zrezygnować z tych 2 ostatnich dni jakie mam do wykorzystania i dać nodze dojść do siebie  Uśmiech
Odpowiedz
#40
(12-06-2019, 17:58)Łucja napisał(a): No i mnie "załatwili" na tej rehabilitacji  Smutny . Moja lewa noga dziś słaba jakby była z waty. Chyba rehabilitantka która miała zastępstwo przesadziła z ćwiczeniami i tym samym przemęczyłam nogę Smutny , a że przez ostatnie dni po ćwiczeniach z moją reh...było ok., Zastanawiam się czy nie zrezygnować z tych 2 ostatnich dni jakie mam do wykorzystania i dać nodze dojść do siebie  Uśmiech
Ja miałam podobnie, tak przesadziłam z rehabilitantką, że było jeszcze gorzej. Od tamtej pory mam uraz do ćwiczeń, tylko rower
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości