Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Badanie na obecność metali we krwi
#1
Uśmiechchciałam zrobić sobie badania czy nie mam zbyt dużo metali we krwi.czytałam ,że to nam szkodzi.chciałam sprawdzić lit i tego typu.nigdy nie miałam tego sprawdzane.czy orientujecie się w temacie co mogę sprawdzić konkretnie i jaki lekarz da mi na to skierowanie?
Monika napisał 06-04-2017, 11:53:
Zmieniam nazwę tematu. Zakładając wątek - postaraj się umieszczać w temacie informacje, które nakierowują czytelników na to, o czym piszesz (a nie np. "hej", tak jak było). 
Odpowiedz
#2
cześć, te metale szkodzą chyba wszystkim, nie tylko nam, z tego co wiem to bada się włosy, np. autystycy nie mają rtęci we włosach, z krwi pewnie też można, ale jak to zbadać to pojęcia nie mam
Odpowiedz
#3
(04-04-2017, 15:47)hela napisał(a): cześć, te metale szkodzą chyba wszystkim, nie tylko nam, z tego co wiem to bada się włosy, np. autystycy nie mają rtęci we włosach, z krwi pewnie też można, ale jak to zbadać to pojęcia nie mam

Uśmiech dzięki.i nikt już więcej nic nie wie na ten temat? Uśmiech
Odpowiedz
#4
zapytaj lekarza rodzinnego, pewnie powie Ci dokładnie do jakiego lekarza iść, no i da skierowania, mój rodzinny dość chętnie mnie wysyła na badania, albo do odpowiedniego lekarza
Odpowiedz
#5
(05-04-2017, 16:02)hela napisał(a): zapytaj lekarza rodzinnego, pewnie powie Ci dokładnie do jakiego lekarza iść, no i da skierowania, mój rodzinny dość chętnie mnie wysyła na badania, albo do odpowiedniego lekarza

Uśmiech mój rodzinny nie.najlepiej nic nie chcieć o nic nie pytać.już pytałam .odp tylko prywatnie.i po co mi to ,że za dużo w internecie się naczytałam.taka odp.i jak tu o coś prosić? Uśmiecha czlowiek chce już wszystko sprawdzić
Odpowiedz
#6
a z neurologiem rozmawiałaś o tym?

http://www.revitum.pl/test-obciazen-organizmu.html/
Odpowiedz
#7
(05-04-2017, 16:10)hela napisał(a): a z neurologiem rozmawiałaś o tym?

http://www.revitum.pl/test-obciazen-organizmu.html/

Tak.też nie uzyskałam dobrej odp.byłam taka zbyta raczej.zapytał po co mi to i dalej nic.
Poczytałam o tym teście .Na moją kieszeń zbyt drogie.
Chciałabym na nfz się dostać.ale nie wiem gdzie się pokierować .
Odpowiedz
#8
Cześć wam!
Tak się wczytuję w wasza dysputę i zachodzę w głowę :
1)Po co Wam to badanie?!
2)Odczuwacie nadmiar jakiegoś metalu w swoim organizmie?!
3)Macie jakieś niepokojące objawy?!
Nic prostszego jak opowiedzieć o złych reakcjach swojego organizmu lekarzowi i zaufać mu albo go zmienić na takiego któremu się ufa!
Nigdy nie leczyć się samemu!
Zmorą każdego medyka jest leczenie "lekarza"!
Najsłuszniej jest zostawić tę kwestię ludziom kompetentnym, wykształconym i znającym się na TYM
Nie wystarczy podstawowe schorzenie?!
Pozdrawiam?!
P.s.
Zapodajcie sobie na wiosnę jakiś detoks, odtrujcie organizmy(jest wiele sposobów w necie na odtrucie organizmu).
Pozdrawiam Wykrzyknik
To nie S.M. ma mnie  tylko ja mam S.M.
Odpowiedz
#9
cześć Yazon, ja wytrwale piję soczki warzywne, tak z pół litra codziennie w ramach detoksu, takie badanie zrobiłabym chyba z ciekawości tylko. Fakt mnie poprzedni lekarz rodzinny też zbywał, nawet za bardzo nie patrzył na mnie w trakcie wizyty i bardzo zdziwiony był jak chciałam skierowanie na rtg kręgosłupa, z którym trafiłam do dobrego ortopedy a od niego do neurologa. A tak naprawdę to ten rodzinny powinien się od razu zorientować że, mi się neurologia sypie zamiast mi tłumaczyć że, wyniki mam dobre. Jednak w całym tym zamieszaniu znaleźć dobrego lekarza to podstawa, a z drugiej strony organizmowi warto pomóc, nie leczyć się samemu, ale np. wyeliminować z diety coś co na nas źle wpływa, zacząć się lepiej odżywiać itp.
Odpowiedz
#10
(05-04-2017, 17:51)hela napisał(a): cześć Yazon, ja wytrwale piję soczki warzywne, tak z pół litra codziennie w ramach detoksu, takie badanie zrobiłabym chyba z ciekawości tylko. Fakt mnie poprzedni lekarz rodzinny też zbywał, nawet za bardzo nie patrzył na mnie w trakcie wizyty i bardzo zdziwiony był jak chciałam skierowanie na rtg kręgosłupa, z którym trafiłam do dobrego ortopedy a od niego do neurologa. A tak naprawdę to ten rodzinny powinien się od razu zorientować że, mi się neurologia sypie zamiast mi tłumaczyć że, wyniki mam dobre. Jednak w całym tym zamieszaniu znaleźć dobrego lekarza to podstawa, a z drugiej strony organizmowi warto pomóc, nie leczyć się samemu, ale np. wyeliminować z diety coś co na nas źle wpływa, zacząć się lepiej odżywiać itp.

Ja mam jakiś metaliczny posmak w buzi długi już czas.

hej Uśmiechczekam na wizytę do neurologa.
Mam w głowie ogniska 30 mm na 32 mm.macie też takie ?czy to są duże?grożne?
sztuk ok 20.
nie wiem czy to bardzo jest żle?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości