Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zaburzenia czucia
#11
Ok. Po wizycie napisze czy się czegoś ciekawego dowiedziałam.
Odpowiedz
#12
Hej Uśmiech informuje że na wczorajszej wizycie lekarz powiedział mi że jeśli taka nadwrażliwość się pojawi to można wziąć doraźnie paracetamol i powinno to trochę złagodzić nieprzyjemne uczucie. Ale jeśli trwa to dłużej niż jeden dzień to mam mu to zgłaszać.
Odpowiedz
#13
Miałam kilka razy "przyjemność" przyjmować ibuprofen kiedy miałam jakieś drętwienia i to trochę łagodziło objawy.
Odpowiedz
#14
O widzicie nie wiedziałam z tymi lekami. Klaudia czyli co lek to inne podejście, bo dla mojej lek to normalne
Odpowiedz
#15
cześć Wam!
A ja w takich i podobnych przypadkach typu: jakieś upierdliwe drżenie mięśnia, jakby ruchy mimowolne("skakanie") nogi lub innego członka ciała Oczko stosuje wyciąg z Kozłka Lekarskiego czyli walerianę w maksymalnej dawce i mnie pomaga a jednocześnie super uspakaja i odpręża! Czasami po intensywnie spędzonym dniu, czasami przy gwałtownie zmieniającej się pogodzie kiedy się położę  wieczorkiem to noga  lewa zaczyna żyć swoim życiem Duży uśmiech Oczko wtedy zapodaję sobie 40-50 kropli "walerci" i spoko Śpiący zasypiam Śpiący 

P.s.Mufa twoja lek. powiedziała dobrze przy naszym schorzeniu zdarzają się b. dziwne zaburzenia nie koniecznie kwalifikowane już jako "rzut". S.M.to też choroba narządów zmysłu przez uszkodzenia w C.U.N i np. ja podczas jednego z pobytów w szpitalu miałem zaburzenia smaku objawiające się tym że zakodował się w moim mózgu ostatni posiłek przed "rzutem" i przez kilka dni wszystko co jadłem miało smak pomidorów ze śmietaną!! Przypuszczam że gdybym spróbował padlinę to ona by miała taki smak, smak pomidorów z cebulką z odrobiną octu i w śmietanie!
Pozdrawiam!
To nie S.M. ma mnie  tylko ja mam S.M.
Odpowiedz
#16
Yazon ja nie mówię że źle powiedziała tylko w sumie jak ktoś jest świeżakiem to wszystko wydaje mu się rzutem a jak się słyszy od lekarza że tak może być to nie wiadomo co będzie rzutem
Odpowiedz
#17
Mufa mi też lekarz powiedział ze niestety czasami mogą się takie rzeczy dziać i ze rozumie ze to nie jest przyjemne. Ale powiedział ze każdy taki przypadek trwający dłużej niż dobę mam mu zgłaszać.
Odpowiedz
#18
I mnie po raz kolejny dopadła przeczulica. Tym razem prawa strona tułowia. Nawet lekkie dotknięcie powoduje ból.
Odpowiedz
#19
(15-03-2017, 11:24)klaudia26 napisał(a): Ostatnio miałam oprócz tego problem z kręgosłupem i lekarz powiedział ze powinnam iść na oddział wziąć solu. Nie poszlam i jakos minelo... Ale teraz jak na razie nic poza tym się nie dzieje... a wizytę u mojego neurologa mam 28 marca i nie wiem czy warto ją przyspieszać... jest to dość uciążliwe ale nic poza tym na razie nie dostrzegam...

Hey! Ja jestem świeżo zdiagnozowana. Mam pytanie odnośnie tego co napisałaś. Można powiedzieć „nie” jak lekarz każe iść do szpitala w celu leczenia sterydami? Jak to działa? Pytam pod kątem lekkich objawów nie utrudniających funkcjonowania. Pozdrawiam
Odpowiedz
#20
Mi jutro minie 2 tyg jak mam taka noge. Złapało mnie w szpitalu, lekarka powiedziała, że za malo się ruszyłam. Później bylam u neurologa i usłyszałam że takie rzeczy mogą się przytrafić w naszej chorobie. Moze to też być od kręgosłupa (waga swoje robi) Teraz z uda i łydki zeszło, ale zatrzymało się na stopie. "Od środka " wykręca mi palce, ale na zewnatrz są na swoim miejscu. Chodzę, jeżdżę na rowerze, masuje, kręcę i może mi przejdzie. Oby! Bo do szpitala nie chce mi się znowu iść.
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości