Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zaburzenia czucia
#1
Witajcie Uśmiech po raz kolejny mam problem z czuciem. Za pierwszym razem byla lewa połowa tułowia. Miałam wtedy tak nadwrażliwą skórę że nie mogłam jej dotknąć a nawet bluzka mi przeszkadzała. Teraz znowu podobnie tylko że po prawej stronie i tym razem jest to na wysokości biodra wiec strasznie drażnią mi skórę spodnie. Czy miał ktoś podobnie? Macie jakieś sposoby jak sobie z tym radzić?
Odpowiedz
#2
(15-03-2017, 09:08)klaudia26 napisał(a): Witajcie Uśmiech po raz kolejny mam problem z czuciem. Za pierwszym razem byla lewa połowa tułowia. Miałam wtedy tak nadwrażliwą skórę że nie mogłam jej dotknąć a nawet bluzka mi przeszkadzała. Teraz znowu podobnie tylko że po prawej stronie i tym razem jest to na wysokości biodra wiec strasznie drażnią mi skórę spodnie. Czy miał ktoś podobnie? Macie jakieś sposoby jak sobie z tym radzić?
Może warto by było skonsultować To z lekarzem!  Zastanów się!!!
Pozdrawiam!
To nie S.M. ma mnie  tylko ja mam S.M.
Odpowiedz
#3
Ostatnio miałam oprócz tego problem z kręgosłupem i lekarz powiedział ze powinnam iść na oddział wziąć solu. Nie poszlam i jakos minelo... Ale teraz jak na razie nic poza tym się nie dzieje... a wizytę u mojego neurologa mam 28 marca i nie wiem czy warto ją przyspieszać... jest to dość uciążliwe ale nic poza tym na razie nie dostrzegam...
Odpowiedz
#4
Klaudia moja lek mówiła mi że tak może być, wtedy tak miałam na lewej ręce. Więc jak coś mnie boli to nawet nie dzwonie bo znowu mi powie że tak może być ?
Odpowiedz
#5
Dzięki mufa Uśmiech tylko to trochę uciążliwe kiedy spodnie skórę drażnią... obojętnie czy się ruszam czy nie czuje to cały czas...
Odpowiedz
#6
Też mnie to drażni może akurat Twój lek ma inne podejście niż moja i może coś z tym zrobi. Tylko jak już Ci pomoże podziel się radą
Odpowiedz
#7
Mam niestety też czasami problemy z czuciem w różnych miejscach ciała, częściej w okolicach nog lub stop. Wiem, jest to bardzo nieprzyjemne ale ja już się przyzwyczaiłam i Solu bym na to nie wzięła. Ja czekam aż przejdzie. Czasami jest to jeden dzień i potrafi zmieniać miejsce np. wędrować w wyższe partie ciała a czasami trwa to kilka dni. Do tej pory zawsze przechodziło samo.
Odpowiedz
#8
Ja tak mialam z lewym bokiem nawet nie moglam spac na lewym boku. Doslownie az myslalam ze zwariuje to bylo w grudniu jeszcze przed diagnoza
Odpowiedz
#9
Joanna ja też z tego powodu na pewno nie wzięłabym solu. Ostatnio lekarz powiedział ze powinnam solu dostać dlatego ze oprócz tego miałam problem z kręgosłupem. Powedzial mi wtedy ze na pewno pojawiła się zmiana w rdzeniu w którymś kręgu (nie pamiętam w którym ale podał mi wtedy dokładnie który to). Przeszło samo ale trwało chyba ponad tydzien. Teraz nic poza tym nie odczuwam. Jak pójdę na wizytę to powiem o tym lekarzowi i zapytam czy jest jakiś sposób żeby choć trochę złagodzić to uczucie.
Odpowiedz
#10
(15-03-2017, 23:34)klaudia26 napisał(a): Joanna ja też z tego powodu na pewno nie wzięłabym solu. Ostatnio lekarz powiedział ze powinnam solu dostać dlatego ze oprócz tego miałam problem z kręgosłupem. Powedzial mi wtedy ze na pewno pojawiła się zmiana w rdzeniu w którymś kręgu (nie pamiętam w którym ale podał mi wtedy dokładnie który to). Przeszło samo ale trwało chyba ponad tydzien. Teraz nic poza tym nie odczuwam. Jak pójdę na wizytę to powiem o tym lekarzowi i zapytam czy jest jakiś sposób żeby choć trochę złagodzić to uczucie. 


Klaudia to daj znać Co Ci powiedział lekarz.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości