Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
podróże małe i duże
#31
My zaraz dojedziemy do hotelu w Bulgarii. Cieplo bardzo pomimo zr 20:30. Juz sie jutra nie moge doczekac. Zobacze uroki okolicy. Mufa, Miesta wypoczywajcie!
Odpowiedz
#32
Wypoczywające wszyscyUśmiech ja właśnie urlop zakończyłamSmutny


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#33
(18-08-2018, 19:54)hela napisał(a): Wypoczywające wszyscyUśmiech ja właśnie urlop zakończyłamSmutny


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ale wypoczywała? Zadowolona?
Odpowiedz
#34
PewnieOczko zadowolona, wypoczęta, gotowa na powrót do pracyOczko


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#35
Dzisiaj do PL...żal d sciska...Kreta pozwoliła mi stanąc na nogach dosłownie i w przenosni.Musze tu jak najszybciej wrócic.Podróze to najlepsze lekarstwo.
Odpowiedz
#36
(19-08-2018, 10:21)miesta napisał(a): Dzisiaj do PL...żal d sciska...Kreta pozwoliła mi stanąc na nogach dosłownie i w przenosni.Musze tu jak najszybciej wrócic.Podróze to najlepsze lekarstwo.

Mozna sie niezle zrestartowac. Dobrze, ze miales okazje wypocząć , zrelaksowac sie.
Odpowiedz
#37
Po pierwsze - mam pytanieUśmiech Czy zdarzyło się Wam podróżować w ciepłe miejsca naszą zimą? Zastanawiam się, czy duża zmiana temperatury może wywołać rzut albo spowodować jakieś mega pogorszenie. Jestem na lekach, póki co nie mam żadnych objawów i panujące obecnie upały znoszę bardzo dobrze, ale planujemy wycieczkę do Ameryki Południowej w grudniu i trochę się cykam...

Po drugie - wszystkim obecnie przebywającym na urlopach życzę fantastycznego wypoczynku!Uśmiech
Odpowiedz
#38
(19-08-2018, 19:35)JustynaS napisał(a): Po pierwsze - mam pytanieUśmiech Czy zdarzyło się Wam podróżować w ciepłe miejsca naszą zimą? Zastanawiam się, czy duża zmiana temperatury może wywołać rzut albo spowodować jakieś mega pogorszenie. Jestem na lekach, póki co nie mam żadnych objawów i panujące obecnie upały znoszę bardzo dobrze, ale planujemy wycieczkę do Ameryki Południowej w grudniu i trochę się cykam...

Po drugie - wszystkim obecnie przebywającym na urlopach życzę fantastycznego wypoczynku!Uśmiech

Zapeszać nie chce, ale musze podziękować ? Poki co wrazenia super, choc jedzenie paskudne. Same fast foody, albo tluste potrawy. ja nie pomoge bo nie mialam okazji jeszcze w zime wyjechac do ciepłego kraju. Ale ciut ciut zazdro. Ameryką Południowa to moje marzenie
Odpowiedz
#39
Też nie wiem czy zmiana temperatury może Ci zaszkodzić, najlepiej porozmawiaj z neuro, ogólnie upały nam szkodzą, ale czy zmiana temperatur pojęcia nie mam, może naładujesz baterie i poczujesz się tylko lepiejOczko


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#40
Tak, mam w planach pogadać z neuro, ale wizyte mam dopiero za miesiąc a bilety są teraz w wyjątkowo korzystnych cenachUśmiech Poza tym jestem ciekawa Waszych doświadczeń bo literatura naukowa nic na ten temat nie mowi a moja neuro jest mega wyluzowana i powie zapewne, że "mam brać tabletki, żyć normalnie i robić to co robiłabym nie mając diagnozy"Uśmiech Takie jej mottoUśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości