Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3 kwietnia
#11
Może przed wyjściem na basen wziąć 2 tabletki furaginy profilatycznie?
Odpowiedz
#12
belanna profilaktycznie jak chcesz brać to przynajmniej jedną dziennie i to przez kilka dni. Do profilaktyki dobre są też ziołowe tabletki CYSTONE firmy HIMALAYA rano i wieczorem.
Odpowiedz
#13
Ja profilaktycznie biorę 2 tabletki furaginy jednorazowo po stosunku (wtedy kiedy się zdarzy, może być codziennie albo co kilka tygodni). Robię tak od lat, jeszcze przed SM. Od tamtej pory nie łapię infekcji "poseksualnych", czyli to działa. Niedawno zaczęłam też brać 2 tabletki furaginy na noc podczas miesiączki, bo też wtedy zdarzało mi łapać infekcje, i też pomogło. Oczywiście wszystko za wiedzą i zgodą lekarza i tak dalej. Dlatego pomyślałam - przez analogię - że na wypadek innej sytuacji większego zagrożenia złapaniem infekcji też można wziąć profilaktycznie furaginę.
Odpowiedz
#14
A ja słyszałam, że po stosunku to wystarczy od razu polecieć się wysikać Oczko Może na basen też podziała? Duży uśmiech
No i żurawinka, żurawinka, żurawinka. Ja przy tej całej chemii SMowej wolę ograniczać wszelkie inne specyfiki do minimum.
You are never too old to set a new goal or to dream a new dream...
Odpowiedz
#15
zapomniałam o właściwościach żurawiny, dzięki za przypomnienieUśmiech
Odpowiedz
#16
Jeśli pomaga Wam w problemach z pęcherzem żurawinka & wysikanie się po stosunku, to gratuluję, podziwiam i zazdroszczę Uśmiech.
Odpowiedz
#17
Ja rzadko kiedy mam problemy z pecherzem, dziele sie (nie)swoimi doswiadczeniami i podpowiedziami, ktore gdzies tam wyczytalam. Zycze duzo zdrowia, belanna i malo problemow na tym polu. Dobrze, ze znalazlas sposob, ktory pomaga Tobie i podzielilas sie ta wiedza z reszta.
Chyba nie trzeba tu ironizowac, pozdrawiam Uśmiech
You are never too old to set a new goal or to dream a new dream...
Odpowiedz
#18
Dziś zakończyłam rehabilitację. Zleciało nawet szybko i teraz mogę powiedzieć że ćwiczenia z rehabilitantem chyba najwięcej mi dały. Przy odbieraniu karty kobietka powiedziała że już mogę złożyć nowy wniosek z tym że teraz tylko na leżące a na takie jeszcze nie jestem gotowa
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości