Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ah te oczy
#11
Ja jak jestem zmęczona i coś czytam to po jakiś czasie część tekstu widzę jakby był wydrukowany na granatowoUśmiech kiedyś myślałam ze tak mi sie w oczach mieni ze zmęczenia, ale to pewnie tez sm, nie miałam okazji zapytać jeszcze lekarki, ale na najbliższej wizycie zapytam, bardzo rzadko tak sie zdarza, ale się zdarza


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#12
(17-02-2017, 22:30)klaudia26 napisał(a): Ja niestety nie pomogę bo nie mam takiego problemu. Ale ja po zapaleniu nerwu wzrokowego gorzej widzę kolory i wieczorem i w nocy słabiej widzę. Może oczoplas i podwójne widzenie tez jakiś ślad po się zostawiają... myślę że na pewno jest tu ktoś kto coś więcej wie na ten temat...

Hey czy dalej mimo czasu widzisz gorzej ? Ja milam zapalenie nerwu 6 miesiecy temu. Najgorzej widze jak jest bardzo słoneczna pogoda a najlepiej jak jest ciemno i zapalone światło w pomieszczeniu. Owszem zemczenie też robi swoje. Jednak tak się zastanawiam czy kiedyś będzie normalnie.
Odpowiedz
#13
Mam dokładnie tak samo, z tym, że mój wzrok w ogóle jest w strzępach.
Nie chcę, żeby to zabrzmiało pesymistycznie, ale niestety wzrok może nigdy nie wrócić do stanu sprzed rzutu. Jednak jeśli było to tylko jedno zapalenie, to jest duża szansa, że wróci (zwykle wraca), tylko nie wiadomo kiedy. To może potrwać.
Odpowiedz
#14
Solu też ma wpływ na pogorszenie wzroku, nie u każdego, ja mam jaskrę posterydową w jednym oku, cofa się ale powoli, gdzieś tu już o tym pisałam.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#15
(21-09-2018, 15:50)Ewelina88 napisał(a):
(17-02-2017, 22:30)klaudia26 napisał(a): Ja niestety nie pomogę bo nie mam takiego problemu. Ale ja po zapaleniu nerwu wzrokowego gorzej widzę kolory i wieczorem i w nocy słabiej widzę. Może oczoplas i podwójne widzenie tez jakiś ślad po się zostawiają... myślę że na pewno jest tu ktoś kto coś więcej wie na ten temat...

Hey czy dalej mimo czasu widzisz gorzej ? Ja milam zapalenie nerwu 6 miesiecy temu. Najgorzej widze jak jest bardzo słoneczna pogoda a najlepiej jak jest ciemno i zapalone światło w pomieszczeniu. Owszem zemczenie też robi swoje. Jednak tak się zastanawiam czy kiedyś będzie normalnie.

Ja zapalenie przechodziłam 2 lata temu, wzrok całkowicie powrócił ale zdarza mi się,że podczas wysiłku czy większego zmęczenia gorzej widzę na to jedno oko. To już chyba tak musi być po prostu.. Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości