Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Depresja? Nerwica?
#51
(13-11-2019, 16:20)agica napisał(a): Hej, oby wszystko się poukładało i będzie lepiej Uśmiech

Hej, mam nadzieję, że jakoś dam radę bez prochow, biorę ich już bardzo dużo. Przed wprowadzeniem mnie do programu, brałam proszek na bóle głowy, inny od zaburzeń równowagi, jeszcze inny na zmeczenie, a żeby nie było za wesoło jeszcze mam haszimoto, więc lek na tarczyce też biorę, no i oczywiście D3. Myślałam, że jak wskocze do programu to zostanie mi tylko tarczyca i lęk z programu.... Ale NIESTETY ? biorę wszystko.... Mój żołądek po mailu się buntuje, dlatego staram się jak mogę nie dawać się depresji, naradzie mam coraz częściej gorsze dni, ale jakoś sobie radze?
Odpowiedz
#52
Pewnie wszystko się skumulowało i nie jest to łatwy czas. Na nerwusi czasem lepiej coś ziołowego spróbować, jeśli stany depresyjne to dziurawiec a jak nerwica to melisa, waleriana. Żołądek niestety dostaje w kość, czasem o niego też warto zadbać domowymi sposobami
Odpowiedz
#53
(13-11-2019, 23:35)agica napisał(a): Pewnie wszystko się skumulowało i nie jest to łatwy czas. Na nerwusi czasem lepiej coś ziołowego spróbować, jeśli stany depresyjne to dziurawiec a jak nerwica to melisa, waleriana. Żołądek niestety dostaje w kość, czasem o niego też warto zadbać domowymi sposobami

Oj oczywiście nie w przełomie tylko w przelocieUśmiech) sorki
Odpowiedz
#54
(13-11-2019, 23:35)agica napisał(a): Pewnie wszystko się skumulowało i nie jest to łatwy czas. Na nerwusi czasem lepiej coś ziołowego spróbować, jeśli stany depresyjne to dziurawiec a jak nerwica to melisa, waleriana. Żołądek niestety dostaje w kość, czasem o niego też warto zadbać domowymi sposobami

Z dziurawcem bym uważała - wchodzi w liczne interakcje z lekami. No chyba, że lekarz pozwoli Uśmiech
Odpowiedz
#55
Jeśli chodzi o dziurawiec to tak jak E-smka pisała w ulotce aubagio jest napisane że nie powinno się ich łączyć. Ale też nie można łączyć go z tabletkami antykoncepcyjnymi bo obniża ich skuteczność.
Także z dziurawcem ostrożnie Oczko
Odpowiedz
#56
No ale dziurawca ogolnie z wieloma lekami laczyc nie wolno
A odnosnie tabl i tego ze obniza ich dzialanie
Zawsze mozna sie dodatkowo zabezpieczyc
Ale to nie oznacza ze nie wolno laczyc chyba tych lekow
Po prostu tabletki same nie ochronia przed ciaza
Odpowiedz
#57
Anioł Anioł Anioł Anioł
(25-11-2019, 09:00)e-smka napisał(a): U mnie chyba w weekend nastąpił przełom...  mam nową energię - siłę - nowe nadzieje i biorę się w garść!!!!
Odpowiedz
#58
Jeszcze z czym mam problem to z sytuacjami stresowymi po prostu mnie paraliżuje tez ktoś tak miał co radzicie bo nie wiem jak mam to ogarnąć a jest to dla mnie mega uciążliwe ?
Odpowiedz
#59
(06-12-2019, 19:37)magdasch napisał(a): Jeszcze z czym mam problem to z sytuacjami stresowymi po prostu mnie paraliżuje tez ktoś tak miał co radzicie bo nie wiem jak mam to ogarnąć a jest to dla mnie mega uciążliwe ?

Ja tak mam cały czas, a kiedy jest stres to nasilają się objawy pozostałości po rzutach.
Pod ręką zawsze ziołowe uspokajacze, a na awaryjne sytuacje leki na receptę.
Wszystko żeby zminimalizować wywołanie rzutu. 
Bo moje pojawiały się po nerwach
Odpowiedz
#60
(06-12-2019, 20:44)agica napisał(a):
(06-12-2019, 19:37)magdasch napisał(a): Jeszcze z czym mam problem to z sytuacjami stresowymi po prostu mnie paraliżuje tez ktoś tak miał co radzicie bo nie wiem jak mam to ogarnąć a jest to dla mnie mega uciążliwe ?

Ja tak mam cały czas, a kiedy jest stres to nasilają się objawy pozostałości po rzutach.
Pod ręką zawsze ziołowe uspokajacze, a na awaryjne sytuacje leki na receptę.
Wszystko żeby zminimalizować wywołanie rzutu. 
Bo moje pojawiały się po nerwach

to ja tez tak mam chyba i czym się ratujesz bo na nie wiem już jak mam se radzić dzisiaj był dramat przyszedł stres i nagle ręka noga się mnie nie trzyma i jak ja mam w tym momencie funkcjonować o trzyma mnie to dzisiaj ten stres dalek i nie wiem jak się rozluźnić pomóż coś
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości