Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Plastry przeciwbólowe, oczyszczające, energetyzujące
#1
Witajcie Uśmiech 
Mam do Was pytanie czy może stosujecie plastry o których mowa (Plastry przeciwbólowe, oczyszczające, energetyzujące)? Lub czy się z tym spotkaliście?
Jestem zaproszona na spotkanie za tydzień żeby dowiedzieć się coś o tym więcej.. jednak nie jestem do tego przekonana...
Podobno nakleja się je w odpowiednie miejsca i pomaga.... są jednak drogie... co o tym myślicie?

Pozdrawiam Was cieplutko Oczko
Odpowiedz
#2
MarzenaB nie wiem czy o te chodzi ale koleżanka miała je stosować dziecku jak zaczynał chodzić bo zaczął późno bo miał słabe nóżki.
Lekarz radził kupić z neta te oryginalne.
Odpowiedz
#3
Sama dokładnie nie wiem ale jak tylko się dowiem szczegółów to napiszę

jeszcze kobitka coś mi wspominała o dr Piotrze Feliksie Pelczarze
Ktoś coś słyszał o takim? Podobno jeździ i organizuje jakieś spotkania odnośnie alternatywnych metod leczenia
Odpowiedz
#4
Wszelkie rzeczy sprzedawane na spotkaniach, prezentacjach i pokazach od razu wydają mi się podejrzanie. Lepiej ostrożnie podchodzić do takich spraw i wiele razy przemyśleć oraz skonsultować przed wydaniem choćby złotówki.
Odpowiedz
#5
(28-01-2017, 12:52)MarzenaB napisał(a): Podobno nakleja się je w odpowiednie miejsca i pomaga.... są jednak drogie... co o tym myślicie?

Myślimy, że to szukanie naiwnych i nabijanie ich w butelkę Oczko .
Odpowiedz
#6
(28-01-2017, 12:52)MarzenaB napisał(a): Witajcie Uśmiech 
Mam do Was pytanie czy może stosujecie plastry o których mowa (Plastry przeciwbólowe, oczyszczające, energetyzujące)? Lub czy się z tym spotkaliście?
Jestem zaproszona na spotkanie za tydzień żeby dowiedzieć się coś o tym więcej.. jednak nie jestem do tego przekonana...
Podobno nakleja się je w odpowiednie miejsca i pomaga.... są jednak drogie... co o tym myślicie?

Pozdrawiam Was cieplutko Oczko

Ściema i wyciąganie pieniędzy do chorych ludzi. Nie daj się nabrać.
Odpowiedz
#7
Dzięki za wsparcie i rady. Od razu wydało mi się to dziwne, choć poleca to osoba z aktualnej rodziny ojca i wyleczyła tak teścia i leczy tak synka...
Odpowiedz
#8
Witajcie
trochę mi zeszło zanim się zapoznałam i znalazłam czas na skorzystanie z komputera...
Przesyłam Wam zdjęcia ulotek, które otrzymałam na spotkaniu odnośnie tych plastrów...

Ciąg dalszy...

.....

.....


Załączone pliki Miniatury
                                                                       
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości