Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Informacje o badaniach klinicznych
#1
Moja mama nie dostała się do programu lekowego z NFZ. Szukam dla niej leczenia w ramach badań klinicznych. Wiem, że rekrutacja jest prowadzona przez Neuro Care: http://neuro-care.com.pl/badania-kliniczne-w-sm 
Ale szukam jeszcze innych programów. Czy mogłabym prosić o podanie adresów stron lub namiarów na placówki, które prowadzą takie badania? Dziękuję.
Odpowiedz
#2
Iga jeszcze możecie spróbować w innych szpitalach dostać się na NFZ (mi tak lek mówiła że jeśli nie u nich to znajdzie mi gdzieś indziej)
Odpowiedz
#3
Dziękuję za podpowiedź. Spróbujemy, chociaż lekarz w szpitalu powiedział, że mama nie kwalifikuje się do leczenia z powodu wyników tarczycy. Powiedział, że jedyna szansa to badania kliniczne, bo tam mogą mieć inne kryteria włączenia. Naprawdę nikt nie wie gdzie można szukać informacji o takich badaniach?
Odpowiedz
#4
Iga a skąd jesteś? Może tak będzie łatwiej coś doradzic. Może będzie tu ktoś z twojej okolicy kto będzie miał jakieś informacje.
Odpowiedz
#5
Pod Warszawą. Ale jeśli będzie leczenie w innym mieście, to możemy dojeżdżać. Odległość nie ma znaczenia. Chcemy leczyć mamę a nie stać nas na pełnopłatne wykupienie leków.
Odpowiedz
#6
Wiem że było w Katowicach
Odpowiedz
#7
Tez słyszałam o katowciach. I w łodzi tez coś jest. Ale warszawa jest przecież dużym miastem to myślę że warto się dowiedzieć czy tam nie ma nic takiego. Zawsze na miejscu łatwiej niż jeździć gdzieś daleko...

http://www.hertmanowska.pl/osrodek-badania-kliniczne/ a to jest link do przychodni w poznaniu.

http://www.cr-center.pl/#/home to tez poznań. Tylko przy badaniach to z tego co wiem to trzeba też trafić na rekrutację bo w trakcie trwania badań nie wiem czy mogą kogoś dołączyć...

http://www.komed-ck.pl/Stwardnienie-Rozsiane a tu lublin i Staszów
Odpowiedz
#8
Ja tez wiem o Katowicach. Moj narzeczony ma propozycje ze szpitala im. Gibińskiego
Odpowiedz
#9
Dziękuję bardzo za pomoc. Będę próbować w podanych ośrodkach. Gdyby ktoś znał jeszcze jakieś - bardzo proszę o dopisywanie. Chciałabym jak najszybciej znaleźć leczenie dla mamy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości