Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Badanie z krwi
#21
Dokładnie, ja myślę że rezonans to najprzyjemniejsze badanie. Dokładne, bezbolesne, można poleżeć i pomyśleć o wszystkim. Dzisiaj koleżanka miała MRI na kręgosłup i narzekała, to pytam czy pamięta jak pani robiła jej gastroskopię a może woli kolonoskopię Uśmiech ja po rtg mam wrażenie że byłam na wycieczce w Czarnobylu Duży uśmiech
Odpowiedz
#22
(12-04-2019, 16:29)agica napisał(a): Dokładnie, ja myślę że rezonans to najprzyjemniejsze badanie. Dokładne, bezbolesne, można poleżeć i pomyśleć o wszystkim. Dzisiaj koleżanka miała MRI na kręgosłup i narzekała, to pytam czy pamięta jak pani robiła jej gastroskopię a może woli kolonoskopię Uśmiech ja po rtg mam wrażenie że byłam na wycieczce w Czarnobylu Duży uśmiech

Byłam w Czarnobylu, nie jest tak źle. Duży uśmiech

Becia, daj znać jak wynik. Trzymam kciuki Uśmiech
Odpowiedz
#23
Hehe no tak ale człowieka naświetlają na przyszłość Oczko
Odpowiedz
#24
Ja przy rezonansie to zawsze śpię. Nie przeszkadza mi nawet te stukanie. U mnie że znam to nie ma problemu. Kiedyś nawet u mechanika na krześle zasnęłam.
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
#25
Bubka ja bym też mogła tam zasnąć ale najlepiej na boczku ☺ z tym, że jak tam leżę to chce mi się kaszleć i z tym zwykle walczę Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości