Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
opinie na temat leku
#1
witam was wszystkich mam zaczć brac lek tecidera powiedzcie mi czy chudnie sie po nim pytam bo poprostu ja juz nie mam z czego choruje na sm i nie wiem co robić
Odpowiedz
#2
Cześć patrycja 28! Skąd Ci przyszło do głowy że po Tecfidera się chudnie?!?!?!
Nie znam takiego przypadku a sam biorąc ten lek nie narzekam na apetyt. A ponieważ staram się leku nie przyjmować na pusty żołądek, jem regularnie, przynajmniej przed połknięciem tabletki.
Pozdrawiam1

(18-12-2016, 20:48)patrycja28 napisał(a): witam was wszystkich mam zaczć brac lek tecidera powiedzcie mi czy chudnie sie po nim pytam bo poprostu ja juz nie mam z czego choruje na sm i nie wiem co robić

I jeszcze jedno zadaj to pytanie w wątku Tecfidera są tam połykacze z większym stażem łykania niż ja!
Pozdrawiam!
To nie S.M. ma mnie  tylko ja mam S.M.
Odpowiedz
#3
Ja też nie zauważyłam żeby się chudło po Tecfiderze
Odpowiedz
#4
Tecfiderę biorę krótko, ale wydaje mi się, że waga raczej może skoczyć a nie spaść. Lekarz mówił m, żebym tabletki łykał po tłustym posiłku. Wcześniej tłustych rzeczy nie jadłem na śniadanie ani kolację, tylko jakieś płatki z mlekiem albo kanapki z pasztetem. Taki studenckie żarcie. Teraz robię jajecznicę na maśle albo kiełbasa smażoną. Nie mam wagi, więc trudno mi powiedzieć czy przytyłem, ale spodnie są jakby trochę ciaśniejsze.
Odpowiedz
#5
Ja zażywam Tecfiderę od kilku miesięcy i 'niestety' nie zauważyłam żeby moja waga spadła, ale też nie wzrosła. Lek zażywam z normalnym posiłkiem zazwyczaj są to kanapki. Nawiązując do postu maki: na cóż więcej może pozwolić sobie student Uśmiech
Odpowiedz
#6
Ja to akurat bym chciala troche zrzucic, ale nic takiego sie nie dzieje Oczko Moze chwilowo sie zadziac, jesli skutki uboczne z gatunku zoladkowych sa bardzo dotkliwe, ale to chwilowe. Na pewno nie ma prawidlowosci Tecfidera=utrata wagi
You are never too old to set a new goal or to dream a new dream...
Odpowiedz
#7
Biorę Tecfiderę od 5 m-cy waga skoczyła o 2,5 kgSmutny(
Odpowiedz
#8
Biore lek ponad rok, waga bez zmian, jem jak jadlam zanim zmienili mi lek na Tecfidere. Jem lekko i zdrowo bo misze, u mnie nie ma opcji na tlusta jajecznice bo by mi jelita daly popalic
Nie chodzi o to zeby jesc tlusto ale zeby nie przyjmowac leku na pusty zoladek
W ulotce jest napisane ze sie przyjmuje lek w trakcie posilku
Juz pisaly dziewczyny ze jedza na sniadania no musli czy kanapki czy cos z jajek nie chodzi o to zeby posilek byl wysokokaloryczny czy tlusty ale zeby zjesc cos .
Odpowiedz
#9
Ja biorę ten lek od dwóch lat i niestety nie schudłam - wręcz przeciwnie. Niestety Duży uśmiech
Odpowiedz
#10
Przez przyjmowanie tecfidery pilnuję by żołądek nie był nigdy pusty, a co za tym idzie, raczej kilogramy lecą w górę niż w dół  Duży uśmiech .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości