Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tecfidera i alkohol
#21
Anka spoko Oczko
Ja zaczęłam od grudnia i już w połowie leczyłam się grokiem Oczko a mąż słabego nie robi a ja i tak potem drinkiem zalewam Oczko
Teraz czeka mnie imprezka z pracy gdzie przebijałam koleżanki więc w tym roku troszkę ostrożniej o ile znów antybiotyk mi planów nie s.....
Odpowiedz
#22
No więc kolejne doświadczenia co do wódki Oczko
Do tej pory brałam tabletkę a po ok 2h drink i było ok.
Ostatnio zrobiłam odwrotnie i po ponad godzinie myślałam że zwymiotuję ;(
Odpowiedz
#23
(25-01-2017, 18:25)sloneczko25 napisał(a): No więc kolejne doświadczenia co do wódki Oczko
Do tej pory brałam tabletkę a po ok 2h drink i było ok.
Ostatnio zrobiłam odwrotnie i po ponad godzinie myślałam że zwymiotuję ;(

Więc Słoneczko25 jaki z tego wniosek?
1)Najważniejsze dobry podkład Oczko
2)nie zakąszać tekfiderą Oczko Duży uśmiech
3)Alko  było za cieple Oczko
Pozdrawiam!
To nie S.M. ma mnie  tylko ja mam S.M.
Odpowiedz
#24
Yazon na pewno za ciepłe bo z herbatką i miodem Oczko Reszta też się zgadza Oczko
Czyli już wiem jak dalej działać żeby było.wesoło Oczko
Odpowiedz
#25
(27-12-2016, 16:27)Yazon napisał(a): A ja mam takie zdanie że  alkohol nawet podczas brania Tecfidera(No NIE popijając lek) pity w umiarze nie szkodzi nawet w największej ilości Oczko Duży uśmiech 
Pozdrawiam!

CześćUśmiech od tygodnia biorę Tecfidere, od jutra zaczynam zwiększona dawkę. Jak wiecie jest majówka, piękna pogoda, dobra okazja do grillowania ze znajomymi co wiąże się z tym że na stole pojawi się alkohol. Ja i tak nie przepadam za alkoholem i pije go rzadko, ale jeśli najdzie mnie ochota na piwko to myślicie że powinnam się skusić? Wiem co pisze w ulotce itd ale postanowiłam zapytać Was jak się czujecie  czy coś się dzieje stosując lek i alkohol w małej ilości? POZDRAWIAM Uśmiech
Odpowiedz
#26
Becia spokojnie jedno piwko Ci nie zaszkodzi a nawet więcej też nie. Bylebyś nie przepijala leku alko
Odpowiedz
#27
(30-04-2018, 15:26)mufa napisał(a): Becia spokojnie jedno piwko Ci nie zaszkodzi a nawet więcej też nie. Bylebyś nie przepijala leku alko
Jak już się skuszę to nie  planuje więcej niż 2 wypić i to też będą smakowe bo nie przepadam za zwykłym  więc nie mają zbyt dużej ilośći alkoholu. No tabletkę wezmę o 18, a alkohol jak już to tak w granicach 20-20 3o więc 2 godziny przerwy od polkniecia tabletkiUśmiech
Odpowiedz
#28
W ulotce pisze o godzinie odstępu przed i po tabletce, żeby sie nie mieszało w żołądku, bo na dobrą sprawę lek i tak mamy cały czas w sobieOczko


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#29
Lekkie owocowe piwko nie szkodzi- potwierdzamUśmiech
Odpowiedz
#30
Ja i nieco mocniejszy trunek piłam i było ok Uśmiech
Raz na jakiś czas wszystko jest dla ludzi Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości