Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rzut-nierzut
#81
Za male literki chyba mam w telefonie z reka ok.przepraszam☺
Odpowiedz
#82
Nie ma za coUśmiech tak mi sie skojarzyło jak ja nie dawałam rady SMS’a napisać to wyglądało podobnieOczko


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#83
No to wiem juz wszystko od lekarza faktycznie moga byc rzuty bez zmian w mozgu i rdzeniu.5 wlewow to standard ostatnio mialam 3 wlewy bo wczesniej dostalam sterydy w tabletkach.I jak zdarzy mi sie cos podobnego to mam nie czekac tylko od razu na kor i oddzial czyli 8 godzin na korze to nie był czas stracony.☺ troche sie uspokoiłam i tabletke na sen dostane ☺ panika rodzi sie z niewiedzy. pozdrawiam wszystkich i zdrowka zycze
Odpowiedz
#84
(20-01-2018, 21:18)Blanka napisał(a): No to wiem juz wszystko od lekarza faktycznie moga byc rzuty bez zmian w mozgu i rdzeniu.5 wlewow to standard ostatnio mialam 3 wlewy bo wczesniej dostalam sterydy w tabletkach.I jak zdarzy mi sie cos podobnego to mam nie czekac tylko od razu na kor i oddzial czyli 8 godzin na korze to nie był czas stracony.☺ troche sie uspokoiłam i tabletke na sen dostane ☺ panika rodzi sie z niewiedzy. pozdrawiam wszystkiceh i zdrowka zycze

No, dobrze się czasami podpytac Uśmiech Widzisz nie jesteś sama Uśmiech  Życzę przyjemnego snu. A ja jeszcze dzisiaj w dzień dostałam Memotropil lek poprawiający krążenie w mózgu. Mam nadzieje ze trochę na te zawroty pomoże.  Zobaczymy.  Jutro jeszcze jedna dawka. Sterydów juz nie bo dzisiaj była 5 dawka i może jutro jak na obchodzie będzie ok to wypisza mnie do domku. Najpóźniej w  poniedziałek.  Ogólnie dzisiaj to cały dzień podsypiam.
Odpowiedz
#85
No to trzymam kciuki za szybki powrot do zdrowia i do domu. Dobranoc
Odpowiedz
#86
(20-01-2018, 22:24)Blanka napisał(a): No to trzymam kciuki za szybki powrot do zdrowia i do domu. Dobranoc

I wzajemnie.  Dobrej nocy Uśmiech
Odpowiedz
#87
Blanka jak tam. Wyspałas się ? Czy jest juz jakaś poprawa ?
Odpowiedz
#88
(21-01-2018, 12:05)Joanna napisał(a): Blanka jak tam. Wyspałas się ? Czy jest juz jakaś poprawa ?

Hej tak spalam jak dziecko jak mi bylo dobrze.odpoczełam wszystkie miesnie sie poluzowaly oddech i serducho sie uspokoilo.wydaje mi sie ze jest poprawa.stopa prawie czuje normalnie zdretwienia mniejsze jedynie jak wyxieram ta noge recznikiem po prysznicu to czyje ze jest troche inna. A jak u Ciebie? Wyszlas dzis?
Odpowiedz
#89
To super ze się wyspałas i się poprawia  Uśmiech  Jak bedziesz wychodzila to popros o recepte leki na sen bo ja zawsze tak mam,  ze po kroplowkach  to jeszcze ze 3 noce mam problem ze spaniem.
Do tego pamiętaj żeby uzupełnić potas i wapń.  Ja pije dużo soku pomidorowego, banany i mleczne rzeczy jem. 
  Ja juz dzisiaj wyszłam. Odpoczywam juz w domku i powoli dochodzę do siebie. We wtorek jadę jeszcze po leki i wypis. Mam 2 tygodnie na dojscie do siebie i do pracy :Uśmiech
A i uważaj na infekcje bo po sterydach łatwiej się wszystko łapie.

Trzymam kciuki za Ciebie Uśmiech
Odpowiedz
#90
(21-01-2018, 18:15)Joanna napisał(a): To super ze się wyspałas i się poprawia  Uśmiech  Jak bedziesz wychodzila to popros o recepte  leki na sen bo ja zawsze tak mam,  ze po kroplowkach  to jeszcze ze 3 noce mam problem ze spaniem.
Do tego pamiętaj żeby uzupełnić potas i wapń.  Ja pije dużo soku pomidorowego, banany i mleczne rzeczy jem. 
  Ja juz dzisiaj wyszłam. Odpoczywam juz w domku i powoli dochodzę do siebie. We wtorek jadę jeszcze po leki i wypis. Mam 2 tygodnie na dojscie do siebie i do pracy :Uśmiech
A i uważaj na infekcje bo po sterydach łatwiej się wszystko łapie.

Trzymam kciuki za Ciebie Uśmiech
Dzieki za rady sok pomidorowy staje mi kołkiem w zoładku.wlasnie mialam zapytac kiedy po sterydach wracac do pracy. Nogi mam jakies slabsze za malo chyba ruchu.dzis znowu dostane cudowna tabletke ? jednak najgorsze ze umowe o pr.mam do konca miesiaca....w 5 dni chorobowego dojde do siebie??Fajnie ze juz wyszłas milo sie z toba chorowalo ☺ wszystkiego dobrego
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości