Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rzut-nierzut
#41
Zaczęło się w poniedziałek w zeszłym tygodniu. W niedziele bylo wszystko ok a w poniedziałek wstałam z dużymi zawrotami głowy i było mi bardzo niedobrze do tego byłam bardzo zmęczona i słaba.  Postanowiłam odczekać bo wiem ze czasami z dnia na dzień może to przejść ale w środę osłably mi nogi, z nasileniem na prawą konczyn i ogólnie różne sensacje mi doszły typu dretwienia np. Twarzy, nóg chwilowe takie, ból oka (mam to z poprzedniego rzutu), przypalo mnie  mnie chwilami w nogach no i te zaburzenia równowagi dawały mi się we znaki. Ogolnie byłam do niczego.  Tylko siedziałam lub leżałam bo jak nawet przeszłam sie na spacer to był dla mnie to duży wysilek. W sobotę moja Doktor przyjęła mnie na oddział.  W miedzy czasie wyszedł słabszy potas i mi go uzupełnił + kroplowki z magnezem. Samopoczucie trochę się poprawiło ale zawroty i nogi nie. Dopiero po Solu zaczyna się poprawiać i juz lepiej się czuje. Jestem po 3 kroplowce , jeszcze 2.
Odpowiedz
#42
(18-01-2018, 11:54)Joanna napisał(a): Zaczęło się w poniedziałek w zeszłym tygodniu. W niedziele bylo wszystko ok a w poniedziałek wstałam z dużymi zawrotami głowy i było mi bardzo niedobrze do tego byłam bardzo zmęczona i słaba.  Postanowiłam odczekać bo wiem ze czasami z dnia na dzień może to przejść ale w środę osłably mi nogi, z nasileniem  na prawą konczyn i ogólnie różne sensacje mi doszły typu dretwienia np. Twarzy, nóg chwilowe takie, ból oka (mam to z poprzedniego rzutu), przypalo mnie  mnie chwilami w nogach no i te zaburzenia równowagi dawały mi się we znaki. Ogolnie byłam do niczego.  Tylko siedziałam lub leżałam bo jak nawet przeszłam sie na spacer to był dla mnie to duży wysilek. W sobotę moja Doktor przyjęła mnie na oddział.  W miedzy czasie wyszedł słabszy potas i mi go uzupełnił + kroplowki z magnezem. Samopoczucie trochę się poprawiło ale zawroty i nogi nie. Dopiero po Solu zaczyna się poprawiać i juz lepiej się czuje. Jestem po 3 kroplowce , jeszcze 2.

A powiedz to przypalanie w nogach to jak Ci się objawia?
Odpowiedz
#43
To pojawia się i znika ale juz mi to nie dokucza. To tak jakby się przykładano coś bardzo ciepłego do skóry. I pojawiało się raz w jednej raz w dugiej nodze. Trwało to chwile i przestawało.
Odpowiedz
#44
Trzymajcie się dziewczyny ciepłoUśmiech oby cofnęło się szybkoUśmiech
Odpowiedz
#45
(18-01-2018, 12:40)hela napisał(a): Trzymajcie się dziewczyny ciepłoUśmiech  oby cofnęło się szybkoUśmiech

Dzięki Uśmiech
Odpowiedz
#46
(18-01-2018, 05:26)mufa napisał(a): Powodzenia dziewczyny

Dzięki Uśmiech
Odpowiedz
#47
Dzieki
Odpowiedz
#48
Hej, dostalam sulomedrol nikt sie mnie nie pytal czy chce no cuż szkoda ale wydaje mi sie ze zdretwienie zatacza coraz wieksze kregi, wiec biore to na klatę...ale co zrobic zeby nie przytyc po sterydach?ostatnio tak opuchlam ze oczu nie moglam otworzyc.Zła jestem ze te sterydy dostalam.Lekarz wypisal skierowanie na rezonans.ale musze sie dopytac czego i czy z kontrastem. jianna a czy ty lezesz w uck moze to na kawe bysmy sie umowiły chociaz

Miało być Joanna
Odpowiedz
#49
Życzę wam szybkiego powrotu do formy dziewczyny Uśmiech
Blanka ja też zawsze puchne po solu... Nie wiem czy coś można na to poradzić... Jeśli ktoś ma na to jakiś sposób to też chętnie się dowiem co można zrobić.
Odpowiedz
#50
(18-01-2018, 15:54)klaudia26 napisał(a): Życzę wam szybkiego powrotu do formy dziewczyny Uśmiech
Blanka ja też zawsze puchne po solu... Nie wiem czy coś można na to poradzić... Jeśli ktoś ma na to jakiś sposób to też chętnie się dowiem co można zrobić.

Ja czytałam, żeby pić dużo wody i pomidory jeść ? no i unikać soli i cukru. A jak trzymacie wode  to również warto jeść wodniste owoce, dużo pić i ogórki zielone i natka pietruszki w wiekszej ilości działają cuda.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości